Ogólne [1.4.7-R1]Essentials 2.10.1 - Dodatkowe komendy

Dyskusja w 'Lista pluginów' rozpoczęta przez użytkownika Viper993, Lut 24, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Viper993

Viper993 Początkujący

Polubienia:
    33
    Punkty:
    28
    Essentials 2.10.1
    Dodatkowe komendy​

[​IMG]Opis
    Essentials oferuje ponad 100 komend, które są przydatne na prawie każdym serwerze. W pluginie znajdziesz komendy, które pomogą graczom oraz ludziom z rangą wyższą. Funkcje: teleportacja do graczy, teleportowanie do miejsca na mapie (tzw. warpy), ustawianie teleportu do domu, paczki (np. "/kit kilofy" da nam kilofy każdego rodzaju [do ustawienia w kits.yml]), spawnowanie mobów i wiele, wiele innych. UWAGA! Essentials nie działa poprawnie z pluginem bColoredChat. Jeśli masz problemy, najpierw sprawdź czy masz najnowsze wersje Bukkit i Essentials. W wielu przypadkach problem został już rozwiązany. Essentials jest podzielony na kilka plików jar. Są to moduły, które można usunąć, jeśli nie są potrzebne. Moduły, które są potrzebne do działania Essentials.jar: EssentialsChat, EssentialsProtect, EssentialsSpawn, EssentialsGeoIP, EssentialsXMPP.

[​IMG]Komendy

[​IMG]Permission Nodes

//Aktualizacja - Loozak

2. Acid

Acid Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Mógłbyś przetłumaczyć jeszcze komendy i permissiony.

3. ssobieraj

ssobieraj Nowicjusz

Polubienia:
    2
    Punkty:
    8
    No dobrze... ale teraz powiedz mi Panie moderatorze, dlaczego są problemy miedzy essentials i mobarena, opcja "spawn monster", sekcja odpowiedzialna za spawnowanie na krainie odpowiednich stworów, zwierzaków.

Jeśli w essentials ustawi sie wilka na true dla spawna, to w mobarenie juz sie nie ukazuje. Dlaczego ?

4. przemek3697

przemek3697 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Bo EssentialsProtection ( nie wiem czy dobrze) blokuje spawnowanie tego moba nie ważne czy Mobarena czy czymś innym.
    Dlatego ja do swojego serwera nie używam EssentialsProtection.

5. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Warto dodać, że essentials posiada opcje takie jak:
    - Home
    - Warpy
    - Bany (czasowe, ip itp.)
    - Jail (no nie tak rozbudowane jak plugin jail, ale mi się podoba taki jail jaki jest w essentials:D)
    - Walutę (ale polecam iConomy)
    - afk
    - opcje CommandBook
    - możliwość pisania na kolorowo (chat)
    - tpa, tphere, tpaccept
    - kilka komend na tabliczkach
    - opcje pluginu openinv

To tyle :d

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.