[BukkitPL] Nabór na pomocników!

Dyskusja w 'Bukkitowe nowości' rozpoczęta przez użytkownika Rabus, Sty 11, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Rabus

Rabus Ekipa Forum Super Administrator

Polubienia:
    76
    Punkty:
    93
    W skrócie - kogo poszukujemy?
    Tłumaczy, którzy swoje wolne chwile poświęcą na tłumaczenie/opisywanie pluginów z bukkit.org. Nasza baza z dnia na dzień się rozrasta, ale w tej chwili jest dosyć skromna - chcielibyśmy posiadać chociaż te najważniejsze pluginy, bez których serwer pod bukkitem nie byłby tak ciekawy jak można to zauważyć po kilku popularniejszych serwerach :)

Poza tym szukamy ludzi, którzy poprowadzą nam nasze serwery - Freebuild, Survival, Roleplay? A może coś całkowicie innego? Serwer sponsorujemy my, Ty troszczysz się o reklamę i graczy, zaś cały dorobek serwerowy jest Twój!

Zgłoszenia proszę pisać w komentarzach do tego wpisu :)

2. Acid

Acid Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    witam
    Jeżeli chodzi o pierwszą część czyli pluginy to chętnie wam pomogę, robię opisy pluginów dla graczy swojego serwera. Dodatkowo nagrywam też filmy instruktażowe.

A jeżeli chodzi o drugą część to mogę skonfigurować wam serwer, dbać o aktualizację pluginów jednak z przyczyny braku, aż tak dużej ilości wolnego czasu nie byłbym w stanie administrować z poziomu gry (czyli dbania o graczy oraz reklamy)

pozdrawiam Acid

Edit
    Nie chciałbym robić tu autoreklamy ale jeżeli chcecie to podam np. na pw adresy serwerów którymi się opiekuję.

3. Rabus

Polubienia:
    76
    Punkty:
    93
    Konfiguracja to pikuś - prowadzimy 11 serwerów do Minecrafta, z czego 2 osiągają bez problemu 100 online.

Opisy pluginów - jasne. Filmy instruktażowe - robimy własne ;)

4. Acid

Acid Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    nie mówię tu o uruchomieniu bukkita i wgraniu paru pluginów z domyślną konfiguracją, chodzi mi o przygotowanie dedykowanego serwera MC np RPG gdzie przygotowanie plików konfiguracyjnych i testy np. pluginu Heroes lub Towny Advanced trochę trwają i wymagają zaangażowania testerów, no ale może jestem po prostu cienki w te klocki :cool:

1. Czy macie jakąś listę pluginów dla których chcecie mieć opis? czy sam miałbym sobie je wybierać?
    2. Jeżeli zdecydujecie się na współpracę ze mną to zastrzegam sobie prawo do wstawiania własnoręcznie nagranych filmów (taka uwaga żeby nie było potem nieporozumień)

5. Rabus

Polubienia:
    76
    Punkty:
    93
    Mamy oficjalny kanał strony bukkit.pl gdzie lądują wszystkie poradniki, w tym cały ból.

6. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Ja mogę postawić server na modach;>
    Oczywiście bukkit.
    Jeżeli jesteście zainteresowani to dajcie znać to napiszę coś więcej o sobie;)
    Edit:
    Gdzie mogę złożyć podanie ?
    Chodzi mi podanie o server;>

7. Acid

Acid Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    jeżeli dobrze rozumiem to potrzebujecie osoby która:
    - po pierwsze - ogarnie Propozycje Pluginów sprawdzi czy wszystko jest ok i po weryfikacji będą one mogły trafić do zatwierdzonych i zweryfikowanych Pluginów
    - po drugie - sama będzie wyszukiwała ciekawszych pluginów i robiła do nich tłumaczenia i poradniki

PS
    Jak byście chcieli omówić szczegóły to piszcie na PW żeby nie spamić tutaj,
    Jak coś to możemy na TS3 pogadać i ustalić co i jak. (macie może jakiś kanał?)

8. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Chciałbym złożyć podanie na administratora serwera, który bym stworzył.
    No, a więc tak mam na imię Maciek i mam 12lat w tym roku 13. Tak wiem, że jestem młody, ale dość ogarnięty. Pochodzę ze Świętajna Nie daleko Szczytna. (woj. warmińsko-mazurskie)
    Wolę być uczciwym niż takim, który podaje się za 18latka, a ma 11. Moim zajęciem jest nauka (eh... test kompetencji na zakończenie szóstej klasy). Bardzo dużo czasu poświęcam właśnie na "bawienie" się bukkitem. Moje hobby hm.... Komputery, piłka nożna/ręczna no i oczywiście bukkit;). Chciałbym postawić serwer bukkit z modyfikacjami. Chodzi mi o takie modyfikację jak:
    1#BuildCraft- Dodaje do gry, ropę, pompy, silniki itp.
    2#IndustrialCraft^2- Ten mod jest jak dla mnie najlepszym, ponieważ dodaje do gry prąd, nowe złoża, nowe drzewo . Więcej można znaleźć na tej stronie:
    http://wiki.industrial-craft.net/index.php?title=Main_Page
    3#MulitPageChest- Dodaje do gry powiększoną skrzynię, do której możemy wkładać nasze przedmioty.
    4#MineFactoryReloaded- Zbytnio nic nie wiem o tym modzie, zainstalowałem go głównie po to, aby go po prostu przetestować.
    Na dzień dzisiejszy mogę zaoferować tylko te mody.
    Jeżeli chcieli byście, abym Wam coś jeszcze opowiedział o tych modach napiszcie;>
    Oczywiście pluginy też by były.
    Te podstawowe czyli:
    -CommandBook
    -KiwiAdmin
    -Permissions
    itp.
    Mam także kilka ofert typu "VIP".
    Jedna z nich to prywatne światy;>
    Jeżeli chodzi o pieniądze, które bym dostawał z serwera, np.: za kupienie opcji VIP dawałbym od razu dla bukkit.pl/minecraft.pl .
    Pieniądze nie są mi potrzebne, a poza tym to i tak jestem za młody, żeby posiadać konto bankowe.
    Pewnie mój wiek odstrasza i zmniejsza szanse na pozytywną odpowiedz, ale chociaż nie będę miał na sumieniu kłamstwa.
    Pozdrawiam

9. mrLivebox

mrLivebox Nowicjusz

Polubienia:
    6
    Punkty:
    8
    Witam,
    z chęcią zaoferuję swoją pomoc. Jestem na 2 roku technikum informatycznego, więc angielski znam bardzo dobrze, toteż nie będzie dla mnie problemem tłumaczenie pluginów z bukkit.org.
    Mam własny serwer dedykowany, na którym mam spolszczone pluginy.
    Co do drugiej propozycji czyli zajmowaniem się serwerem, to ze względu na zajęcia w szkole mógłbym administrować serwer jedynie po godzinie 16:00. Ale od czego są znajomi i nabory na administratorów.
    Gdyby zaszła potrzeba kontaktu, mogę podać swój Skype, GG już jest w profilu.

//
    Zaczynam uczyć się programowania w javie - może za parę miesięcy zacznę stawiać swoje pierwsze kroczki jako twórca pluginów.

10. Arczi

Arczi Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Witam Serdecznie.
    Zajmuję się pełną edycją spolszczeń pluginów.
    Zamowałem się już tym na innych forach takich jak Mpc forum.
    Z chęćą mogę również twożyć Video Poradniki z instalacją pluginów
    i tym podobne.
    Posiadam wiele wolnego czasu na spolszczanie.
    Zajmuję się tym od bukkita z MineCraft 1.6.
    Jestem byłym administratorem serwerów takich jak:
    MineMania (Legenda Polskiego MineCraft)
    EasyCraft (80/90 osob online w dzień)
    wszystko to dzięki spolszczenią które wprowadziłem...
    Pozdrawiam i do usłyszenia Artur :)

11. mrLivebox

mrLivebox Nowicjusz

Polubienia:
    6
    Punkty:
    8
    Tak przy okazji zapytam, czy nie potrzebujecie czasem osoby, która pisałaby nowe wpisy lub kogoś do korekty tych tekstów? Bo, jak to moja nauczycielka powiedziała, Bóg obdarzył mnie świetną ortografią i interpunkcją. :p

12. otlet

otlet Początkujący

Polubienia:
    17
    Punkty:
    8
    No cóż...

Ja się zgłaszam!

Polonizuję pluginy, konfiguruje, przerabiam itp.

Już na forum zapewne zdobyłem miano SPAMMER <3 :D

Obecnie jestem administratorem Miners.pl (dawniej CaveCraft.pl) i tak przygotowuję pliki serwerowe.
    Mam tez uznanie moich paczek na forach typu MPC itp., gdzie wrzucałem gotowe paczki, skonfigurowane itp. dla newbie chcących stworzyć swój własny serwer.

Pomagałem tez częściowo na serwerze Aliquam.pl i wielu innych, mniej znanych serwerach dedykowanych i VPS

@EDIT

Mam też serwer 40 slotów, dedyk, Strona (WordPress) i Forum (Ip.Board z wykupioną licencją), połączenie FB+Hardcore ;)

13. marcincinek97

marcincinek97 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Ja się zgłaszam do tego żebyście sponsorowali mój serwer w zamian za reklamę serwera na jego stronie, oraz filmach na YouTube promujących serwer. Proszę o odpisanie na adres: craftmaniax.kontakt@wp.pl

14. matiyarosz

matiyarosz Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    51
    Witam!
    Mam na imię Mateusz i mieszkam w Newquay w UK. Myślę, że niektórzy powinni mnie znać z minecraft.pl, dlatego że jestem redaktorem na portalu.
    Na jakie stanowisko chciałbym się zgłosić? Chciałbym tworzyć opisy pluginów, opisy permissions i pomoc z komendami po polsku. Dlaczego? Dlatego, że jestem w tym dobry. Sam mam serwer na 20 slotów z prywatną bazą MySql z podpięta domeną i własnym forum. I właśnie w ten sposób przejdziemy do mojego drugiego zgłoszenia. Chciałbym stworzyć serwer Roleplay+Srv+FB (dość nietypowe połączenie, lecz sam sprawdziłem, że doskonale się sprawdza). Pliki serwerowe mam już stworzone, a mapa jest gotowa w 80%. Na serwerze duże znaczenie miałaby waluta. Dzięki niej możnaby było zakupić działkę, sklep, a żeby pianiądze zdobyć trzeba będzie zdobywać surowce, zabujać potwory lub budować ładne budowle. Więcej pomysłów na temat serwera moich pomysłów dot. serwera nie chcę na razie zdradzać publicznie. Mam nadzieję, że podobają Wam się moje zgłoszenia i rozpatrzycie je pozytywnie.

Pozdrawiam, Mateusz!

15. Rabus

Polubienia:
    76
    Punkty:
    93
    Mati, przecież jesteś na minecraft.pl :p

16. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Rabus kiedy "wyniki" będą tych podań na administratora serwera?

17. mrLivebox

mrLivebox Nowicjusz

Polubienia:
    6
    Punkty:
    8
    Zapewne wtedy, kiedy serwery ruszą.

18. matiyarosz

matiyarosz Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    51
    Wiem, ale szukam także wyzwania jako moderator/administrator serwera, a nie zdążyłem już podczas rekrutacji na KidModa Freebuild :D

19. Slaxs

Slaxs Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Czy można składać jeszcze podania na administratora serwerów? Mam ciekawy pomysł na serwer freebuild.

20. matiyarosz

matiyarosz Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    51
    Pisz nie pytaj się! (zanim ktoś nie zamknie tematu :D)

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.