[BukkitPL] Nabór na redaktorów/moderatorów

Dyskusja w 'Bukkitowe nowości' rozpoczęta przez użytkownika Rabus, Cze 21, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Rabus

Rabus Ekipa Forum Super Administrator

Polubienia:
    76
    Punkty:
    93
    Chciałbyś pomóc w rozwoju bukkit.pl?
    Utrzymywanie porządku/stanie na straży działu pluginów/nauka tworzenia pluginów - takich ludzi aktualnie potrzebujemy.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do składania podań pod tym postem trzymając się wzoru:

1. Wiek:
    2. Doświadczenie:
    3. Dlaczego Ty?:

2. 1dawidosik

1dawidosik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty:
    58
    1.Wiek:13
    2.Doświadczenie: Moderowałem kilka innych for i szło mi bardzo dobrze(przynajmniej tak mówili inni użytkownicy).Posiadam 5 z języka polskiego.
    3.Dlaczego Ty?: Dużo uczęszczam na forum, staram się nie popełniać błędów tak samo interpunkcyjnych jak i ortograficznych.Gdybym zasiadł na tym forum jako moderator mógłbym doprowadzić do porządku wiele działów i zacząć zamykać temat oraz bezsensowne wrzucać do archiwum/kosz .

3. KalisPro

KalisPro Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty:
    68
    Na Moderatora
    Doświadczenie: Od roku prowadzę dwa serwery, nie mam problemow z konfiguracja co można zobaczyć w moich postach na forum jak pomagam innym.
    Dlaczego ty ?: Ze względu ze chce pomoc innym w prowadzeniu serwera i jestem zaufana osoba.

4. Regzand

Regzand Użytkownik

Polubienia:
    225
    Punkty:
    73
    Doświadczenie: Znam Java, Html, PHP, MySql oraz pisze pluginy. Potrafię posługiwać się WordPress'em i XenFoto. Aktualnie jestem plugin developerem na serwerze Aliquam.pl.
    Dlaczego ja: Jestem jednym z aktywniejszych użytkowników na forum i to ja zwróciłem Twoją uwagę na to co się dzieje na Bukkit.pl. Mam sporą wiedzę o pluginach (zarówno ze strony użytkowej jak i technicznej).
    Warto dodać, że bardzo często siedzę na ts.minecraft.pl więc kontakt ze mną jest dosyć prosty.

5. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    1.Wiek: 17
    2.Doświadczenie: Prowadziłem parę stron i for oraz admnistrowałem serwery MC. Znam po trochu JAVA, C++, HTML, PHP, MySQL oraz JavaScript. Siedzę w grafice.
    3. Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem aktywny na forum, mogłbym(gdybym miał możliwość) zapanować nad panującą tutaj sytuacją.
    Mam wiedzę na temat pluginów i adm. serwerów(wiedza wymaga odświeżenia co właśnie robię grając w Multiplayer :p).

6. Remlas

Remlas Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty:
    138
    1. Wiek: 12
    2. Doświadczenie:  Potrafię moderować fora, posiadam własne znam dobrze HTML Umiem dobrze grać w Minecrafta i tworzyć serwery  bukkit z modami co może się przydać użytkownikom.
    3. Dlaczego Ty?:  Mam duża wiedzę.o bukkit i Minecraft , często odwiedzam forum z Tapatalk czyli szybko moderacja ;)  

Wyklikane z mojego Swifciaka w Tapatalk

7. tdasw

tdasw Nowicjusz

Polubienia:
    4
    Punkty:
    8
    Na moderatora

1. Wiek:
    15
    2. Doświadczenie:
    Gram w Minecrafta od bety 1.2 ,bukkitem się zajmuje od bety 1.5, lubię i umiem tłumaczyć pluginy,  moderować forum.
    3. Dlaczego Ty?
    Dużo wiem o Minecraft i bukkit, znam też HTML i uczę się PHP. Często jestem online.

8. MedzikPL

MedzikPL Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    1. Wiek:13
    2. Doświadczenie: Miałem już kilka stron internetowych i szło mi dosyć dobrze , Lubie tłumaczyć pluginy (mieszkam w Anglii więc znam Angielski dosyć dobrze) , mam serwer bukkit spolszczony w dużym stopniu.
    3. Dlaczego Ty?: Wiem jak obsługiwać bukkit'a , Często jestem on-line , wiem dosyć dużo o pluginach , znam Angielski , szybko uczę się nowych rzeczy i chciałbym trochę pomóc.:)

9. bartekziomek1

bartekziomek1 Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty:
    53
    1. Wiek: 11
    2. Doświadczenie: Miałem serwer Bukkit i wszyscy go uwielbiali. Potrafię skonfigurować router na No-Hamachi oraz chętnie doradzam jaki plugin wybrać lub jak go skonfigurować. Jestem na bieżąco z wiadomościami
    ze świata Bukkit'a.
    3. Dlaczego Ty?: Lubię pomagać, a patrząc na to forum, przydało by się coś dodać. Dobrze umiem obsługiwać Bukkit'a.

10. 1dawidosik

1dawidosik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty:
    58
    A można się dowiedzieć kiedy skończy się nabór. jakieś daty ?

11. LechuPomian

LechuPomian Użytkownik

Polubienia:
    117
    Punkty:
    78

Doświadczenie:
    W sumie od zawsze robię servery minecraft. Kataloguje i łączę odpowiednio ze sobą pluginy. Zajmuje się tez ich tłumaczeniem. Obsługa języka HTML, i na razie uczę się C++, na Jave się raczej nie przerzucę. Angielski, no nie powiem, ale nie jest źle. Wakacje mamy teraz, wiec i wolne, wiec i mamy czas na rozwijanie się i pomoc innym. No zapomniałbym, jestem kreatywny, rozmowny, dobra dykcja , całkiem, całkiem buduje. No i oczywiście język Polski na poziomie za***czarowanym.:D

Czemu ja?:
    Nie wiem dlaczego, ale od roku bezinteresownie pomagam, wszystkim rozwijającym sie serwerom jakie napotkam. Bardzo chętnie zajmę się pisaniem Newsów oraz Tłumaczeniem Pluginów.

A tu małe lokowanie produktu, bo mi się transfer skończył :) :

12. hubitru

hubitru Nowicjusz

Polubienia:
    3
    Punkty:
    8
    1. Wiek: 12
    2. Doświadczenie: Prowadziłem kilka stron internetowych. Znam podstawy PHP, javascript, MySQL i dobrze HTML. Oceny: 5 z polskiego, 5 z angielskiego, 5 z niemieckiego i 6 z informatyki. Średnia z 4-tej klasy: 5.10, z 5-tej klasy: 5.17.
    3. Dlaczego Ty?:Hmm... Posiadam duże doświadczenie w administrowaniu serwerów minecraft i prowadzeniu stron internetowych.

13. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Nie chce nic mówić ale porównanie ocen z podstawówki jest niezbyt dobrym pomysłem:p

14. Tunio

Tunio Zbanowany Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Doświadczenie: Spore znajomości w instalacji serwera minecraft bukkit na Dedyku lub VPS. Edytowania pluginów jak ich spolszczania. Umiejętności w html, php jak i java.
    Dlaczego Ty?: Jestem osobą ciepłą miłą i ogarniętą. Lubię pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów odnośnie serwerów na bukkcie. Zawsze staram się szybko odpowiadać w tematach.Od jakiegoś czasu siedzę w grafice. Pozdrawiam.

15. baserone

baserone User Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty:
    98
    1. Wiek: 24
    2. Doświadczenie: Zaawansowane,developing,Java,Html,C+,C++/ Mac/Linux
    3. Dlaczego Ty?: Sprawdzę się na pozycji Developera niezamiennie :)

16. JrQ

JrQ Nowicjusz

Polubienia:
    11
    Punkty:
    3
  17. skajper

skajper Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty:
    103
    1. Wiek:18
    2. Doświadczenie:posiadam serwer Minecraft Classic. Miałem serwer bukkit od Beta 1.8 do .1.2.5. Teraz mam serwer Tekkit
    3. Dlaczego Ty?:Bo się nudzę

18. JrQ

JrQ Nowicjusz

Polubienia:
    11
    Punkty:
    3
    Jeśli nie dołacze do teamu to nie będe się udzielał/pomagał na zasadzie że może z łaski administracji przyjma mnie w swoje szeregi.

19. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Spoko. Raczej nikogo nie przyjmą bo Rabus wpada tu raz na rok...

skajper lubi to.
  20. JrQ

JrQ Nowicjusz

Polubienia:
    11
    Punkty:
    3
    Aha, to wracam do bukkit.org

LechuPomian lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.