Czym jest bukkit?

Dyskusja w 'Poradniki' rozpoczęta przez użytkownika Rabus, Sty 5, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Rabus
  Offline

  Rabus Ekipa Forum Super Administrator

  Wiadomości:
  99
  Polubienia:
  76
  Punkty:
  93
  Czym jest bukkit?
  Bukkit jest obiecującą modyfikacją serwera Minecraft, która całkowicie zmieni to, w jaki sposób prowadzi i modyfikuje się serwer Minecraft – dzięki niemu zarządzanie i tworzenie serwera jest dużo prostsze i elastyczniejsze. Ucząc się na błędach zrobionych przez inne modyfikacje, Bukkit stara się być inny i chce wypełnić pustkę przez nie pozostawioną: zrobiony od fundamentów, skupiony na wydajności, prostocie użycia, ekstremalnej możliwości dostosowania do swoich potrzeb i lepszej komunikacji między zespołem i użytkownikami. Budowa bukkita została zainspirowana przez inne modyfikacje i nasze doświadczenie jako graczy takich jak Wy, dając nam unikalną perspektywę i przewagę w tworzeniu Bukkita.

  Sam decydujesz, jak będzie wyglądać
  Tworzenie wymarzonego serwera Minecraft jeszcze nigdy nie było tak proste. Bukkit dostarczy wszystkich niezbędnych narzędzi abyś mógł stworzyć dokładnie taki serwer, jaki chcesz, i pozwoli na łatwe utrzymanie go dzięki prostym w instalacji, deinstalacji i aktualizacji pluginów. W porównaniu do innych modyfikacji, Bukkit nie wymusi na Tobie żadnej funkcji która nie jest niezbędna do włączenia serwera. Powoduje to mniejsze przeciążenie, a dzięki temu, lepszą wydajność. Kliknięciem myszki lub wpisaniem komendy możesz z łatwością zainstalować każdy plugin.

  Mniej za więcej
  Prowadzenie dużego serwera z 40 pluginami na modyfikacji hMod trzeba brać pod uwagę wydajność takiego serwera. Nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, ale konstrukcja hModa powoduje ogromny spadek jakże ważnej wydajności. Jego autorzy zamknęli wszystko w jednym wątku, przez co Wasz serwer Minecraft nie może robić więcej niż jedną rzecz na raz, w porównaniu do bukkita.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.