Dobry anty Xray pomocy

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika kalinek, Maj 8, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinek

kalinek Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
  2. Grzegorz2047

Grzegorz2047 Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty:
    123
    Najskuteczniejszy a co za tym idzie bardziej obciążający serwer Anty-Xray to OrebFuscator :)
    To praktycznie eliminuje możliwość wydobycia czegokolwiek za pomocą tzw. xray'a .
    link do strony z pluginem:

http://dev.bukkit.org/server-mods/orebfuscator/

Możesz także wziąć mniej skuteczny Anti-xray ,który informuje o ilości wydobytego surowca.Jeżeli ta ilość jest nadmiernie duża ,to wyświetla to specyficznym kolorem.Ale tu jest więcej pracy ,bo trzeba wpisać komendę ,która pokaże statystki wydobycia gracza.
    Link do strony z pluginem:

http://dev.bukkit.org/server-mods/xray-informer/

Tak więc podsumowując.Pierwszy plugin jedzie na całość i zamienia bloki ,gdy używają xray'a i widzą na xray'u nieprawdziwe bloki,natomiast drugi plugin prowadzi statystyki ,które można sprawdzić ,jeżeli podejrzewamy gracza o xray'a.

Dobry serwer = pierwszy plugin
    Słabszy serwer = drugi plugin

kalinek lubi to.
  3. kalinek

kalinek Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Pozostaje mi druga opcja, bo mój serwer nie daje rady pluginowi OrebFuscator. Kiedyś słyszałem coś o ModLoader czy coś takiego... Pokazywał on bodajże kto ma jakie zainstalowane mody. Ale czy da cię grać na standardowym cliencie minecrtaft?

4. Grzegorz2047

Grzegorz2047 Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty:
    123
    Jak ja słyszałem,to niestety serwer Bukkit nie rozpozna czy ma i jakie ma mody(xray). Co do moda,który pokazuje co gracze mają za mody ,to nie słyszałem . Tak więc w twoim przypadku najlepiej jest użyć XrayInformer ,tylko jak pisałem ,musisz być czujny i sprawdzać podejrzane osoby :)

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.