Jak się ten plugin nazywa?

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika kowal2211, Sty 16, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kowal2211

kowal2211 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Jak sie taki plugin nazywa , że np mam serwer na 1.0.0 a chce żeby np gościo co ma 1.1.0 mogł wbić na serwer . Jest taki plugin  ? Jeśli tak prosze o link do pobrania lub nazwe ;) ! Pozdrawiam

2. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Chyba nie ma takiego pluginu....

3. Viper993

Viper993 Początkujący

Polubienia:
    33
    Punkty:
    28
    Gdyby taki plugin powstał, to każdy mógłby crashować serwer innym, np. tym, że są nowe itemy, serwer ich nie wczyta i crash. Już tak raz miałem, kiedy serwer był na 1.0.0 i miałem wersję SNAPSHOT, wziąłem jajko spawnujące moby i crash.

4. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Podobny problem jest jak masz wgranego moda, np. IndustrialCraft, a nie masz go na serwie weźmiesz z ekwipunku na creative to crash....
    Ile z tym miałem problemów jak stawiałem serwer na modach wr....

5. Ethelion

Ethelion Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Bardzo Trafny Temat! Proponuje go przypiąć. I tutaj będą zadawane pytania, jeżeli mamy jakiś plugin, ale nie znamy jego nazwy!

Hm... no to może ja zadam pytanie.

Jak nazywa się plugin, który pozwala na umieszczenie na serwerze kilku światów (Świat normalny + świat Nether, oraz 2 światy inne, ale zrobione na podstawie pierwszego) oraz plugin, który pozwala na przemieszczenie się do tych światów, np. przez Portal(Może Stargate? Ale nie jest pewien)

I ewentualnie plugin, który zmienia generacje mapy, np, wygenerowana mapa jest cała pokryta blokami śniegowymi, bądź jest tylko z kamienia.

6. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    MultiWorld -Tworzenie różnych światów.
    AncienetGates (nie wiem czy dobrze napisałem)- przemieszczanie się. (tworzy portale)
    Liczę na lajka:D

Ethelion lubi to.
  7. Ethelion

Ethelion Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    dzięki. To na pewno pomoże

Jeszcze tylko te ostatnie pytanie :)

8. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Hm...
    Nie spotkałem się z takim pluginem co może to uczyć, aczkolwiek nie pisze, że nie ma takiego pluginu.
    Wiem ze w MultiWorld'zie jest możliwość wygenerowania całej płaskiej mapy, ale grass tam jest tylko.

9. urnathirando

urnathirando Początkujący

Polubienia:
    11
    Punkty:
    8
    W razie czego możesz zainstalować World Edit i zaznaczyć drewnianą siekierą obszar po ukosie a następnie wpisać //set (id bloku)... Zawsze mniej roboty niż ręcznie... :)

10. Ethelion

Ethelion Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    No tak... ale świat cały czas nowy się generuje, więc nawet jeśli zrobimy tak jakiś obszar, to nadal będą się generować nowe, z domyślnego generatora, czyli wzgórza ziemii, piasku, drzewa itd.

11. urnathirando

Polubienia:
    11
    Punkty:
    8
    Gdyby świat cały czas sie nowy generował to gra była by bez sensu... Przykład - Gracz zrobił sobie mieszkanko w zboczu góry... Jeżeli świat by się cały czas nowy generował to by mu znikła...

12. Ethelion

Ethelion Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Ale generował w sensie takim, że świat Minecrafta jest nie skończony. Gdy gracz idzie dalej, to ciągle mu się generują NOWE połacie terenu.

13. urnathirando

Polubienia:
    11
    Punkty:
    8
    Hmm wiem to fakt ale wystarczyłoby się steleportować do jakiś 2 strasznie odległych punktów i wtedy zmienić... Zawsze jakieś rozwiązanie... :)

14. otlet

otlet Początkujący

Polubienia:
    17
    Punkty:
    8
    Zamiast tego multiworld to preferuję (bo ma dużo więcej opcji) całą gamę Multiverse ;)

15. knrd2

knrd2 Nowicjusz

Polubienia:
    5
    Punkty:
    8
    Ten temat zamykam, zapraszam do: klik  - bez zbędnych postów i podklejony ;)

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.