Jeszcze jedno!

Dyskusja w 'Informacje' rozpoczęta przez użytkownika Marcin Majewski, Lut 8, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Marcin Majewski
  Offline

  Marcin Majewski Użytkownik

  Wiadomości:
  64
  Polubienia:
  31
  Punkty:
  28
  Witamy serdecznie,

  jak zauważyliście przez pierwsze dni działania Supportu Bukkit.pl był on prowadzony w sposób mało estetyczny, co spowodowało małe zaangażowanie osób zewnętrznych w projekt, który zamiast pomagać, służył jako wyszukiwarka pluginów. A jak wszyscy wiemy to Support nie powinien być wyszukiwarką, lecz pełną pomocą, dla osób takiej szukającej. Oczywiście jeśli będzie to związane z Bukkitem.

  Dlatego też, mam przyjemność poinformować wszystkich graczy Minecrafta, jak i osoby, które zajmują się stawianiem serwerów naszego MC pod Bukkitem, iż Support Bukkit.pl został otwarty.


  Ale trochę o naszej strukturze:
  Otóż, jak narazie nasze forum zostało podzielone na 4 grupy administracyjne. Mamy nadzieje, że w ten sposób pomoc oraz treści pytań, które chcecie zadawać będą zadawane do odpowiednich osób z odpowiedniego działu. Dlatego też "Ekipa" została podzielona na:

  • Administracje - czyli osoby zaangażowane w organizacje eventów na forum, wsparcia, czy ogólnego działania naszego supportu. To do nich należy składać petycje o organizacje konkursów oraz różnego typu eventów.
  • Moderatorzy - osoby te są odpowiedzialne za współpracę między użytkownikami, a także za udzielanie wam odpowiednich rad w działaniu modyfikacji bukkit. Chętnie wam udzielą informacji, a także zabawią się w Boga, gdy będzie trzeba kogoś osądzić czy przypadkiem nie złamał regulaminu.
  • Tłumacze - jest to grupa osób, które znają się odpowiednio na strukturach językowych. To oni pomogą wam w odnalezieniu spolszczenia, jak i napiszą takie specjalne dla was. Oczywiście jeśli będzie taka możliwość.
  • Developerzy, czyli nic innego, jak grupa programistów naszego Supportu. Są to osoby biegle opatrzone w umiejętność programowania językiem Java, co daje im możliwości także w produkcji pluginów. Gdy tylko będziecie mieli problem z jakimś pluginem, zawsze chętnie pomogą pod względem konstruktywnym, ale także mogą wam pomóc w napisaniu takiego.
  Cała Administracja jak i supporterzy są w stanie pomagać wam 24/7 tylko jeśli nam to udostępnicie. Zalecamy, abyśmy wszyscy publikowali nasze wspólne forum tylko po to, aby wiedza na temat Bukkita rozpowszechniała się, przecież wszyscy chcemy grać na bez bugowym serwerze, a także chcemy mieć polski support do oprogramowania. Pokażmy, że potrafimy stworzyć godny tego słowa "Polski Support Bukkit".


  Pozdrawiam serdecznie
  Szef Działu Developerskiego
  Polskiego Supportu Bukkit
  Marcin Majewski
   
  fiodor12, Karon, Viper993 i 2 inni lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.