Kasa za klikanie

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika thebuba, Maj 14, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. thebuba

thebuba Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    1 Witam poszukuje pluginu, który umożliwiłby mi pobieranie kasy, za każde klikniecie przycisku, mianowicie, gracz ma kasę, chce uruchomić maszynkę, która jest płatna, np dispenser który rzuca buteleczkami lub wystrzeliwuje strzały, oraz inne mechanizmy typu, otworzenie drzwi, strzelanie piorunami. Same mechanizmy jestem w stanie stworzyć, ale co do pobierania opłat już nie mam pomysłu.  Zależałoby mi aby można było każdemu przyciskowi przydzielić konkretną cenę:) Może da się coś na zasadzie, kupna jak w zwykłym sklepie? tylko, że kupno przesyła impuls.​
    2 Czy jest plugin który obierałby opłatę za wejście na dany teren, może być w zależności od czasu czy też za samo wejście.​
    3 Czy jest jakiś plugin, który pobierałby opłaty za korzystanie z portali, do innego miejsca, lub neteru? Jeśli istnieją jakieś rozwiązania 1 i 2 to za ich pomocą myślę że byłbym w stanie bez specjalnego pluginu rozwiązać 3 problem​
    Dzięki za pomoc :)
    Jeśli takie pluginy nie istnieją, może ktoś się podejmie tego wyzwania :)?​

2. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Jeżeli kogoś ciekawi ten temat lub chce mu odpisać lecz nie rozumie jego pytań napisałem o co Mu chodzi.

1. Można zrobić plugin. Na ziemie leży dispenser ,a u góry jest tabliczka jak komendą ustalasz ile będzie trzeba zapłacić by dispenser wystrzelił ,a co tam włożysz to twoja sprawa. Naciskasz prawym przyciskiem myszy i w ten sposób pobiera ci kasę ,a dispenser wystrzeli.

2. Jest plugin co zaznaczasz teren na ,który gracz nie może wejść i można napisać plugin ,który współgra z tym na chacie by pisało np: Aby wejść na ten teren potrzeba 12$ Czy chcesz potwierdzić zakup /t tak /t nie.

3. Można się domyśleć o co chodzi.

3. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Nie sądze:p
    1. Za darmo?
    2.To dużo roboty
    3.U nas jako tako nie ma devu narazie bo Rabus ma nas gdzieś:p

4. WolfPL