Minecraft Snapshot 12w36a

Dyskusja w 'Nowości' rozpoczęta przez użytkownika Marszczybrew, Wrz 6, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marszczybrew

Marszczybrew Użytkownik

Polubienia:
    145
    Punkty:
    93
    Tym razem ma numerek 12w36a. Tłumaczenie newsa ze strony Mojang:

Hej, hej! Pracujemy teraz aby wydać Minecraft 1.4 w okolicach Halloween - Dość Przerażająca Aktualizacja! Zanim to nastąpi, prezentujemy (prawie) cotygodniowy snapshot, 12w36a. Wprowadzone zmiany:
    • Nowy straszny blok dekoracyjny
    • "Sekret" z poprzednich snapshotów jest teraz spawnowalny (fajne słowo :D)
    • Nowe wersje (?) mobów w Netherze
    • Drobne zmiany dotyczące kolorowania skóry
    • Klocek "Work in progress" jest teraz nazywany "Beacon" i może zostać utworzony drogą craftingu
    • Marchewka na patyku (?!)
    • Poprawienie błędów
    Pobierzcie nowego snapshota stąd:

TGF, quesT321 oraz WolfPL lubią to.
  2. Sahee

Sahee Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty:
    28
    1. Blok dekoracyjny to głowy mobów jak i człowieka.
    2. Sekret to  Wither  boss możemy go zespawnować używając soulsandu układając litere T oraz kładąc na wybudowaną budowlę głowy nazwane "Wither Skeleton Skull" wypadające z czarnych szkieletów
    3. w netherze został wprowadzony nowy mob ten właśnie ciemny szkielet ;)
    4. Beacon daje umiejetności dodatkowe takie jak haste jump etc i używa on mocy bloków diamentowych/złotych/emeraldowych/zelaznych które ma pod sobą
    5. Tak, umożliwia ona prowadzenie świni na której jest siodło

Tak ode mnie :D

3. Marszczybrew

Marszczybrew Użytkownik

Polubienia:
    145
    Punkty:
    93
    Dzięki za sprostowanie, szczerze to MC nie uruchomiłem od ponad tygodnia - szkoła, wycieczki itd... :p

quesT321 lubi to.
  4. StarterX4

StarterX4 Zbanowany

Polubienia:
    1
    Punkty:
    0
    Hmm..całkiem fajne są te nowości, nieźle się craftuje tego withera, ale w poperzdnim snapshocie on atakował tylko moby pasywnie, takie jak krowy, oceloty, wieśniaki itd a teraz?! on atakuje nawet ender dragona ;d

i oczywiście mnie też...

quesT321 lubi to.
  5. quesT321

quesT321 Nowicjusz

Polubienia:
    1
    Punkty:
    6
    Mi w tym snapshocie najbardziej się podoba to, że można nosić na głowie głowy innych no i oczywiście Witcher,
    którego używam do harakiri na wieśniakach :D (tak o z nudów). A farbowanie skórzanych części zbroji to świetny pomysł, teraz nosze całą czarną. Co do marchewki na wędce to niezły pomysł żeby sterować tą durną świnią którą w poprzednich wersjach nie można było sterować (teraz można, lecz ***** nie potrafi skakać o_O ). Beacon natomiast jest dobrym wynalazkiem podwyższającym staty zamiast męczenia się z eliksirami, lecz jest on drogi w użytku ponieważ za każdym razem zużywa jakieś cenne materiały. I jeszcze jedna rzecz: marszczybrew zapomniał o jednej z najważniejszych nowości w tym snapshocie! Eliksiry niewidzialności to przecież odjazd!!! tylko niestety widać itemy noszone w ręce oraz zbroje -_- lecz nie czepiajmy się, wszystko ma jakieś wady :D. Czarne szkielety w netherze to również d0bry pomysł, lecz moim zdaniem powinny mieć jakieś lepsze miecze niż kamienne. A co do tych głów wspominam drugi raz: Skoro aby zdobyć głowe danego moba trzeba go zabić, lecz głowa wypada rzadko, to jak zdobyć głowę Steve'a? Trzeba zabić na multiplayer czy co?

6. LechuPomian

LechuPomian Użytkownik

Polubienia:
    117
    Punkty:
    78
    Eliksiry byly juz dawno, o czym pisalem ja i inni...

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.