Minehard.pl - hosting i serwery publiczne

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika alanmarecki, Maj 31, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Oglądający:
Ten temat jest oglądany przez 1 użytkowników.
  1. alanmarecki

alanmarecki Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Witam!

Nie męczą Was za wysokie ceny w Minecraft? Chore sumy pieniędzy za sloty, za: udogodnienia
    tj. VIP na serwerach publicznych, odbanowywania na hardcorze, niemiła i niesystematyczna pomoc techniczna hostingu? Bo mnie to strasznie męczy, ale znalazłem gości w necie: www.minehard.pl i bardzo miło się zaskoczyłem...

6 różnych typów serwerów:

- Hardcore
    - Survival
    - Survival/RPG
    - Team Survival
    - Multitype (Survival/RolePlay/FreeBuild)
    - Industrial

Każdy z serwerów ma po 50 slotów,
    a do tego właściciele minehard.pl uruchamiają w przeciągu 3-4 dni hosting, gdzie z tego co się
    dowiedziałem rozmawiając z nimi na gg, że cena za slota ma wynieść już od 2zł!!:).
    Do tego nie ma narzucanych ofert tj. u innych usługodawców, np. craftserve.pl. Minehard.pl
    przewidzieli indywidualną ofertę - suwak, za pomocą którego możesz dostosować pod siebie dowolną liczbę slotów (więcej slotów ---> mniejsza cena). Dodatkowo, zwróciłem uwagę na podejście właścicieli tej strony do klientów (gdzie często są to młodzi ludzie). Są przyjaźni, dostępni pod e-mailem, gg przez 24/7 i odpowiadają na każde pytanie systematycznie. Trzymają się złotej
    zasady - chcą tworzyć społeczność Minecraft, największą w Polsce. Współpracują z bardzo
    znanymi osobami w świecie Minecraft, które umieszczają filmiki o nich na swoich kanałach na
    youtube.com . Wszystkich gorąco zachęcam do wbicia na stronkę, a przede wszystkim na serwery.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę