[Moderator] vator

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika vator, Maj 22, 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. vator

vator Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    5
    Nick: vator
    Dyspozycyjność: Okolo 5 Godzin
    Kilka słów osobie: Coś o sobie:  Nazywam się Arek. Mieszkam na Warszawie od 3 lat (przedtem mieszkałem w Krakowie przez 2 lata). Interesuję się lotnictwem cywilnym, chciałbym również pracować w tej branży. Mam wielu kolegów i nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia mi problemu. Świetnie znam języki obce, dlatego jeśli wszedłby jakiś obcokrajowiec bez problemu się z nim dogadam. Śpiewam w chórze oraz jestem ministrantem. Chodzę do gimnazjum. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są Angielski, W-F, Niemiecki. Mam wiele osiągnięć zarówno sportowych jak i językowych. Aktywnie włączam się w zbiórki żywności, pieniążków. Jestem wolontariuszem WOŚP od 2 lat. Wraz z GOK-iem (Gminnym Ośrodkiem Kultury) organizuję wiele festynów i zabaw. Dużo podróżuję (za miesiąc lecę do Tajlandii). Jestem tolerancyjny. Moim hobby, oprócz lotnictwa jest jeszcze minecraft Duży uśmiech. Gram w niego od 4 lat. Moi rodzice mają firmę ochroniarską i czasami na festynach pomagam im jako "pracownik Kontakt:  GG: 58813938 Ts3: Mam Mikrofon dobrze działający
    Doświadczenie: Pełniłem podobną funkcje
    Uzasadni swój wybór: Jestem miły , pracowity , pomocny ładnie buduje spawny i warpy jestem kulturalny mam ogarniętą ortografie. Znam dużo komend i pluginów. Chciałbym z wami pracować ponieważ lubię wasz serwer i administracje.  Dlaczego na tym stanowisku? Ponieważ lubię być w administracji i pomagać serwerowi.
    Dodatkowe umiejętności: Umiem pisać skrypty i pluginy. Tworzyć serwery i też lubię robić grafiki itp.
    Stanowisko na które kandyduje: Moderator

2. nicku1

nicku1 Ekipa Forum Super Administrator

Polubienia:
    251
    Punkty:
    208
    Mogłeś bardziej się postarać i nie kopiować podania z jakiegoś forum serwera minecraft. Myślę że mogę od razu zamknąć temat.

Pozdrawiam.

mikigal i Fresh! lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.