[Moderator] vator

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika vator, Maj 22, 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. vator
  Offline

  vator Nowicjusz

  Wiadomości:
  1
  Polubienia:
  0
  Punkty:
  5
  Nick: vator
  Wiek: 15
  Dyspozycyjność: Okolo 5 Godzin
  Kilka słów osobie: Coś o sobie:  Nazywam się Arek. Mieszkam na Warszawie od 3 lat (przedtem mieszkałem w Krakowie przez 2 lata). Interesuję się lotnictwem cywilnym, chciałbym również pracować w tej branży. Mam wielu kolegów i nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia mi problemu. Świetnie znam języki obce, dlatego jeśli wszedłby jakiś obcokrajowiec bez problemu się z nim dogadam. Śpiewam w chórze oraz jestem ministrantem. Chodzę do gimnazjum. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są Angielski, W-F, Niemiecki. Mam wiele osiągnięć zarówno sportowych jak i językowych. Aktywnie włączam się w zbiórki żywności, pieniążków. Jestem wolontariuszem WOŚP od 2 lat. Wraz z GOK-iem (Gminnym Ośrodkiem Kultury) organizuję wiele festynów i zabaw. Dużo podróżuję (za miesiąc lecę do Tajlandii). Jestem tolerancyjny. Moim hobby, oprócz lotnictwa jest jeszcze minecraft Duży uśmiech. Gram w niego od 4 lat. Moi rodzice mają firmę ochroniarską i czasami na festynach pomagam im jako "pracownik Kontakt:  GG: 58813938 Ts3: Mam Mikrofon dobrze działający
  Doświadczenie: Pełniłem podobną funkcje
  Uzasadni swój wybór: Jestem miły , pracowity , pomocny ładnie buduje spawny i warpy jestem kulturalny mam ogarniętą ortografie. Znam dużo komend i pluginów. Chciałbym z wami pracować ponieważ lubię wasz serwer i administracje.  Dlaczego na tym stanowisku? Ponieważ lubię być w administracji i pomagać serwerowi.
  Dodatkowe umiejętności: Umiem pisać skrypty i pluginy. Tworzyć serwery i też lubię robić grafiki itp.
  Stanowisko na które kandyduje: Moderator
   
 2. nicku1
  Offline

  nicku1 Ekipa Forum Super Administrator

  Wiadomości:
  540
  Polubienia:
  251
  Punkty:
  208
  Mogłeś bardziej się postarać i nie kopiować podania z jakiegoś forum serwera minecraft. Myślę że mogę od razu zamknąć temat.

  Pozdrawiam.
   
  mikigal i Fresh! lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.