[News] Mojangsta Weekly Updates

Dyskusja w 'Bukkitowe nowości' rozpoczęta przez użytkownika Wert, Maj 17, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Wert
  Offline

  Wert Znany

  Wiadomości:
  1,453
  Polubienia:
  554
  Punkty:
  268
  Mojangsta Weekly Updates
  by Lydia Winters translated by TGF


  Tutaj w Mojang, postanowiliśmy rozpocząć coś nowego.
  Co tygodniową święto dla społeczności Minecraft. Będzie się to odbywało w różnych formach – filmy, tweety i cotygodniowy wpis na bloga(w środę).


  A teraz, uczcijmy fakt że Minecraft w wersji na Xbox 360 został sprzedany w liczbie ponad 1mln egzemplarzy w ciągu pięciu dni. Jesteście FANTASTYCZNI(przyp. tłum. - to chyba do graczy z USA bo u nich jest największy procent graczy konsolowych)!
  Jak to uczcimy? No więc, rozdamy parę kodów do XBLA.
  Najpierw sprawdź @mojangteam na twitterze, ponieważ obydwa konkursy wystartują tam jeszcze w tym tygodniu.


  Są dwie drogi do wygranej.
  1. Nie mam pojęcia jak nazwać to święto/wydarzenie. Pomocy! Wymyśl nazwę i opublikuj na tweecie używając tagu(hashtag) #MojangTeam. Wymyśl coś twórczego i niezwykłego. Najlepsze nazwy dostaną kody XBLA.

  LUB

  2.Stwórz coś fajnego z nazwą “Minecraft: Xbox 360 Edition.” To może być zdjęcie, rzeźba, rysunek, praca w photoshopie i wszytko co fajnego wymyślisz. Tweetnij pracę używając tagu(hashtag) #MinecraftXBLA. Niektórzy wygrani zostaną wybrani losowo a inni za oryginalność czy niezwykłość pracy. Niektórzy z nich zostaną pokazani na YouTube w następnym tygodniu!
  A teraz… do roboty!
  Nie martw się jeśli nie jesteś użytkownikiem twittera, wiele rzeczy będzie się również działo na blogu, Facebooku oraz YouTube. Sprawdzaj w każdą środę!
  Miłego dnia!
  Lydia
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.