[News] Status Bukkity

Dyskusja w 'Bukkitowe nowości' rozpoczęta przez użytkownika skajper, Kwi 2, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. skajper
  Offline

  skajper Użytkownik

  Wiadomości:
  34
  Polubienia:
  24
  Punkty:
  103
  Nasz wydany system
  Do najczęstszych skarg jakie otrzymaliśmy o naszym nowym systemie było to, że wydanie Recommended Built trwało znacznie dłużej, niż wcześniej. Powodem, dla którego wypuszczenie nowej wersji trwało tak długo, była ilość godzin jaką musieliśmy przeznaczyć, aby uzyskać Recommended Built, oznaczało to, że ogromna ilość serwerów miała spore opóźnienia z aktualizacją a to jest nie do zaakceptowania. Czuliśmy, że powinnieneś był w stanie wybrać, czy chcesz podjąć ryzyko i uruchomić aktualizacje natychmiast lub wkrótce po wersji wydanej przez Mojang, czy poczekać na nas w celu potwierdzenia i wydania wersji Recommended Built.

  W większości przypadków, nasza wersja Beta powstaje z poprzedniej wersji Recommended Built. Jeżeli nie możesz na nas czekać, aż skończymy szczegółową fazę testów, aby wydać Recommended Built, to możesz korzystać z wersji Beta. Wiemy, że wielu z was chce nas promować, tuż po wypuszczeniu aktualizacji do Minecrafta, ale takie oczekiwania są nie realne. Po prostu to nie jest możliwe abyśmy zaprojektowali, dodali nowe funkcje, naprawili błędy oraz przeprowadzili minimum 190 testów w ciągu tygodnia, nie mówiąc już o kilku godzinach czy dniach. Jeżeli wydamy Recommended Built zaraz po aktualizacji Minecrafta to nie ma co mówić o "zalecanej" wersji, jest to mylące dla administratorów, takie wersje nie opierają się na zaleceniach do naszego systemu, taka budowa może nie być wystarczająco stabilna, aby pracowała na serwerach bez ryzyka uszkodzenia świata itp.

  W rezultacie zaprojektowaliśmy i wydaliśmy wersje dla nowego systemu, które oferują:
  - Development dla administratorów serwera, którzy lubią grać na krawędzi stabilności
  - Beta dla administratorów serwera, którym po prostu wystarcza próbny stabilny system
  - Recommended Built dla tych, którzy mogą być absolutnie pewni, że działają wszystkie istotne kwestie, które pojawiają się od aktualizacji Minecraft.

  Uważamy, że ten system oferuje wolność, aby zaspokoić wielu różnych administratorów, których mamy w naszej społeczności i będziemy nadal stosować go w przyszłości.

  Przyszłość Bukkity
  W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy w ścisłej współpracy ze społecznością jako część systemu Bukkit Bleeding na rozwój Bukkity. Szybkość i jakość kodu została znacznie poprawiona przez wykwalifikowanych osób z zespołu Bleeding Bukkit, wiele funkcji nie było by, gdyby nie oni. Ta grupa developerów pozwala nam wykorzystać potencjał nowego dev-> Beta -> RB (wersji systemu nie dawno wydanego), również pozwala nam na bardzo szybki rozwój bez rezygnowania z jakości i stabilności.

  Jest możliwość, aby przenieś niektórych autorów z Bukkit Bleeding do samej drużyny Bukkit, by pomóc nam utrzymać projekt w naszej nieobecności, ponieważ chcemy właśnie skupić się na projektowaniu, opracowywaniu i wydawaniu wysokiej jakości API dla Minecraft. Bez zbędnych ceregieli, Jestem naprawdę szczęśliwy i zaszczycony ogłosić, że ze skutkiem natychmiastowym Feildmaster i Wolvereness są teraz częścią zespołu Bukkit. Powitajmy ich w zespole, zasługują na to po tak dużej pracy za kulisami

  Mamy nadzieję, że dzięki zmianą jakie dokonaliśmy, będziemy ciągle uznawani jako najlepszy zespół. Chcieliśmy podziękować za wsparcie jakim nas dotąd da żyliście. Wraz z nowymi dodatkami do naszego zespołu mamy nadzieję robić Recommended Built do gotowego Minecraft 1.2.5 jaką Mojang dodaje do publicznej wiadomości.

  Oryginalny tekst:
  http://forums.bukkit.org/threads/the-status-of-bukkit.68104/
   
  regzand i TGF lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.