Noob prosi o pomoc z parametrami:)

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Roval, Mar 5, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Roval

Roval Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Witam!
    Razem z kilkoma kumplami postawiliśmy sobie serwer, siedzi u mnie na komputerze, odpalany z  Bukkit Server GUI. Być może pytania są sztandarowe, ktoś mi powie, że były setki razy i odeśle do innego tematu, ale to w porządku. Po prostu nawet nie wiedziałbym pod jakimi sformułowaniami miałbym tego szukać:)

1) Chcemy grać na Creativie. Budować, wznosić cywilizację itp itd. Mamy ustawione, że PvP i przyjazne zwierzaki, ale.. no właśnie to PvP ze bardzo nie działa. Strzały nas nie ranią, miecz nie atakuje. Jednak jeżeli włączymy moby nagle jest ok, jednak nie każdy może zginąć. Właściwie śmierć wojownika czeka tylko tego kto pojawi się po raz pierwszy na serwerze po wprowadzonej zmianie. Dlaczego tak jest? Musimy mieć moby, żeby móc się nawzajem wytłuc?

2) Chcielibyśmy bardziej się spersonalizować. Oglądając wszelakiej maści filmy na YT wiemy, że każdy może mieć własną skórkę. Ktoś może dać wskazówkę jak to zrobić? Co jest nam potrzebne?

Z góry dziękujemy za każdą udzieloną Pomoc;)

2. Seerq

Seerq Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty:
    8
    Jeżeli macie tryb Creative to jak coś może zadawać wam obrażenia skoro jesteście nieśmiertelni ? :D
    Niestety nic innego nie udało mi się zrozumieć z Twojego posta ;/

3. Roval

Roval Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Tak, teraz dopiero ogarniam logikę tego:) Dzięki

4. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Jeśli chodzi o skina to ci nie mogę tu pomóc:p(bukkit.pl nie wspiera piractwa)
    Musicie mieć konto premium na minecraft.net

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.