Paczka pluginów

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika TwinbladePL, Cze 24, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TwinbladePL

TwinbladePL Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Witam. Czy jest ktoś w stanie stworzyć paczkę serwerową na bukkita z pluginami, które będą odpowiednio do siebie skonfigurowane ? Głównie chodzi mi o SimpleClans. Chciałbym aby obok nicku pisało do jakiego klanu kto należy tzw. tag. Żeby robiło się to automatycznie po dołączeniu do klanu.

Kolejnym pluginem ważnym dla mnie jest MagicSpells/MagicSpellsShop/MagicSpellsMemory. Chciałbym, żeby one ze sobą współpracowały. Instalując je na serwie nie mogłem wgl. stworzyć sklepu.

2. KalisPro

KalisPro Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty:
    68
    I co ci to da ? Ktoś zrobi za ciebie ta paczkę a ty i tak nie będziesz wiedział później co z czym jak. Na stronie plugins.bukkit.org na pewna masz tam wszystkie, i do tego opisane jak konfigurować...

3. TwinbladePL

TwinbladePL Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Ależ wiem jak działają co i jak. Mam je na serwie. Chodzi mi o te co napisałem, żeby je tak skonfigurować żeby ze sobą współdziałały bo tylko z nimi mam problem.

Ale ok żeby nie było niejasności proszę tylko o te pluginy wyżej wymienione. Chociaż do SimpleClans na pewno jest jeszcze jakiś plugin, żeby pisał tag obok nicku, ale jeżeli ktoś się na tym zna to zapewne wie o co mi chodzi.

Pozdrawiam
    TwinbladePL

4. TwinbladePL

TwinbladePL Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    OK mój problem z SimpleClans rozwiązany.

5. Animo2233

Animo2233 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Zamiast simpleclans można by używać simpleprefix.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.