Plugin VIP

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika bilon22, Wrz 10, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bilon22

bilon22 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Poszukuję pluginu na automatyczny zakup VIP :) Chciałbym, aby działał tak:
    1. Użytkownik wysyła SMS na numer xxx o treści xxx i dostaje kod zwrotny
    2.Użytkownik wpisuje kod do gry i dostaje VIP na miesiąc :) (ewentualnie wysyła komendę pex user.... group set VIP do serwera, a po upływie czasu wysyła komendę pex user .... group set Gracz)

Ps. Szukałem długo nic nie znalazłem proszę o pomoc :)

2. luki965

luki965 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Nie szukaj, bo nie znajdziesz... do czegoś takiego potrzebny jest skrypt w PHP na stronę internetową (w skrócie skrypt sklepu sms) i jakiś plugin np. HTTPConsole, który odbierałby polecenia z tego skryptu. Ewentualnie zamiast HTTPConsole można wykorzystać wbudowany query-port i rcona.

Prościej ujmując: szukaj kogoś, kto dobrze zna język PHP i ci to napisze, a potem kogoś kto ci to skonfiguruje z serwerem.

3. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Powiem ci ze nie znajdziesz:p Dopiero za miesiac czy dwa bedzie dostepny fajny darmowy panel ale teraz to tylko kupic mozesz:p

4. bilon22

bilon22 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Ja znam PHP i to śpiewająco :) Ale kompletnie nie wiem jak to połączyć z serwerm Minecraft :) Nie chcę zrobić panelu na stronie WWW tylko chcę, aby interakcja odbywała się w środowisku :)

5. luki965

luki965 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    No to AZRank + PermissionsEx do ustawiania rang czasowych no i pozostaje kwestia napisania w javie pluginu, który by obsługiwał system kodów z płatności typu dotpay czy coś w tym stylu. W sumie to nie wiem, na javie się nie znam, ale chyba o wiele prościej by było jakbyś zrobił skrypt w PHP i prostą witrynę choćby i na cba.pl

6. bilon22

bilon22 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Taki sam efekt otrzymuję jak każdemu podam kod i on mi na Skype da kod zwrotny :) Ja chcę by było
    1.Więcej przelewów
    2.Mogli kupywać VIP bez mojej zabawy z konsolą...

7. luki965

luki965 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Nie taki sam, bo obecnie oni muszą ci podać kod, a ty go musisz za nich użyć. Osobiście mam skrypt sklepiku w PHP, tam gracze mają różne rodzaje rang do wyboru, treść i nr na który mają wysłać sms. Potem wybierają konkretną opcję, wpisują niżej swój nick i kod zwrotny i tadam... na serwerze dostają rangę na 14/30 dni w zależności co wybrali.

8. bilon22

bilon22 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Takie coś mnie nteresuję tylko żeby nie wychodzić poza grę :) Ale ewentualnie móglbyś mi udzielić kod, albo powiedzieć gdzie kupileś?

9. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    buycraft.com
    swietny lecz kosztuje:p

10. luki965

luki965 Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Kod mam robiony na zamówienie przez znajomego i nie zamierzam go oddawać/sprzedawać. Aczkolwiek... skoro znasz PHP to sam go napisz, sporo podpowiedzi jest na stronie HTTPConsole na dev.bukkit.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.