Poszukuję ekipy do założenia servera... 90% gotowe (Panele gracza itd.)

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Majewa, Kwi 6, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Majewa

Majewa Nowicjusz

Polubienia:
    1
    Punkty:
    3
    Czołem!
    Wchodząc tutaj, zapewne pomyśleliście sobie "Kolejny serwerek zakładany przez jakieś dziecko, nuuuda" Chciał bym temu zapobiec, więc już na początku wspomnę o kilku ważnych sprawach... Poszukuję kilku osób kreatywnych, troszeczkę wiedzących w pewnych dziedzinach...
    Server jest już prawie gotowy, moim marzeniem jest całkowite połączenie gry ze stroną www... co mam praktycznie gotowe...
    Panele gracza, listy terenów oraz zbanowanych i wiele, wiele innych jest już praktycznie gotowa...
    Zapewne myślicie, że ja nic nie umiem i poszukuje sobie ludzi, to się mylicie, sam od siebie, mogę zaoferować:
    -Server dedykowany (Bardzo mocna maszyna, nie jakiś słaby VPS, a cała maszyna) (Strona też już jest prawie gotowa)
    -Server FTP (Czyli nie było by problemu ze stroną www oraz domeną)
    -Panele gracza i w.w rzeczy (Połączenie servera ze stroną www)
    Ale jak wiadomo, co kilka głów to nie jedna :p Potrzeba na pewno jeszcze jednego programisty, oraz osoby, która zajęła by się pluginami (Znajdywaniem ich itd.)
    Nie potrzeba samych osób od "ogarniania graczy".
    Kontakt do mnie :
    GG:2802113
    Pozdrawiam.

Edit:// Pracuję jeszcze nad kilkoma rzeczami m. in. Systemem zakupów, zakupisz na stronie za pieniądze w grze i pojawi ci się w ekwipunku

regzand lubi to.
  2. Remlas

Remlas Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty:
    138
    Zakupy na stronie to coś jak WebAuction

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.