Poszukuję ekipy

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika virtualman, Mar 25, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. virtualman

virtualman Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Witam,
    na wstępie z góry przepraszam jeśli zły dział, ale nie wiedziałem gdzie to wpasować.
    Poszukuję ekipy do tworzenia serwera. Jak mogliście zauważyć mam pewne problemy z permissions. Jeśli nie uciekliście po pierwszym zdaniu z myślą "kolejny noob szuka jelenia, który za niego serwer zrobi" powiem co mogę zaoferować i czego oczekuję od was. Robię serwer z jeszcze jednym kolegą nie jest on zbytnio ogarnięty w sprawach komputerowych, ale interesuje się minecraftem, ma fajne pomysły i uczęszcza do technikum budowlanego. Ja... interesuje się programowaniem, głownie tworzenie stron - PHP, MySQL, jQuery, SQL umiem w dobrym, bardzo dobrym stopniu. Będę mógł tworzyć aplikacje powiązane z serwerem oraz mam plany w przyszłości ogarnąć Jave + dokumentacje Bukkita. Styl pod forum z serwerem mam przygotowany, posiadam domenę left4craft.pl oraz mam przygotowane środku na serwer ok. 50 slotów. Chciałbym ukierunkować serwer na RolePlay(Tak, tak - fan samp'a :)), ale jestem otwarty na wasze propozycje.
    Czego od was wymagam?
    Potrzebuję osoby znającej bardzo dobrze bukkita, mile widzane byłoby gdyby ktoś mógł dorzucić swoje 3 grosze do budżetu serwera, ale wiem, że przelać komuś pieniądze kogo się nigdy na oczy nie widziało jest ciężko, poza tym jak wspomniałem na początek mamy środki.
    Jedno ważne wymaganie zanim napiszcie - musicie móc coś wnieść do serwera, mieć chęci. Nie oferuje pieniędzy, bo wszystko będzie przeznaczane na lepszy serwer, nagrody.
    Do kontaktu zapraszam w tym temacie lub przez PW.
    Pozdrawiam Virtualman :)

2. skajper

skajper Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty:
    103
    Mogę ci pomoc/nauczyć konfigurowac permissions

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.