problem z modami do Bukkita

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika MrFraxis, Maj 25, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MrFraxis

MrFraxis Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Witam

Ostatnio postanowiłem zainstalować mody do mojego serwera, a że kiepsko mi to szło, zdecydowałem się, że ściągnę gotową paczkę z zainstalowanymi modami do bukkita. Znalazłem takową paczkę z tego linka: .
    Ale ponieważ nie ma w niej wszystkich modów to chciałem kilka jeszcze wgrać i w tej części jest problem. Według tego filmiku wystarczy ściągnąć z konkretnej strony .rar z modami, wkleić do craftbukkita ( otwierając go w winrar) i to powinno wystarczyć. Ale u mnie po włączeniu serwera niby wszystko się ładuje ale pod koniec wysypuje się kilka linijek "błędów" i serwer nie dokańcza ładowania tylko stoi w tym samym stanie jak jest i lipa :/

Czy ktoś wie może jak to zrobić?? Jeśli będzie potrzebny screen z tymi błędami to mogę wkleić...

Z góry dzięki

MrFraxis

2. MrFraxis

MrFraxis Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    OK chyba znalazłem w czym tkwi problem ale nie potrafię tego naprawić :(

Chodzi o to, że redpower 2 ma jakiś blok o takim samym ID jak w buildcrafcie. Próbowałem to zmienić ale mimo wszystko nadal wyskakuje jakiś błąd a w nim jest to nowe ID które wpisałem wcześniej żeby spróbować naprawić.
    Może ktoś powiedzieć w jaki sposób zmienić ID bloku żeby działało normalnie??

To są te linijki błędów:

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.