Pytania ?

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika WolfPL, Sie 15, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Witam mam parę pytań ,a dokładnie:​
    -W jakich językach pisze się ,żeby na przykład po rejestracji na stronie można się zalogować na serwerze minecraft? (Tymi samymi pasami)​
    -Czy można Język C# (i inne) mogą odczytać np: ile masz hp w "minecraft'cie" z języka java?​
    -I takie nie na temat jakby ,ktoś wiedział ,ponieważ ludzie sprzedają pluginy ,a czy nie trzeba mieć opodatkowania lub coś? ;p​

2. dgtvc

dgtvc Nowicjusz

Polubienia:
    10
    Punkty:
    8
    Do 1 mozesz uzyc mineshaftera

3. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Tylko ,że ja nie chce Mineshafter'a dajmy na to ,że chce coś takiego samemu napisać. Tylko ,że w innym języku np: C# by wysyłał informacje na stronie o rejestracji itd ,z strony na serwer.

4. dgtvc

dgtvc Nowicjusz

Polubienia:
    10
    Punkty:
    8
    najlepiej przez mysql polaczenie

5. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Jeszcze 2 i 3 interesuje ^^

6. dgtvc

dgtvc Nowicjusz

Polubienia:
    10
    Punkty:
    8
    I coś takiego Że jak gracz sie rejestruje do dodaje go do bazy i hasło zostaje przepuszczone przez sha1() i wtedy wychodzi ciąg znaków
    np.
    dgtvc=001a5d039b52df1fd3b179308d24c8cb0b29d97e
    i jak gracz wchodzi to sprawdza czy jest taki gracz i jak nie to kick z wiad. a jak jest wtedy wpisuje /login (haslo) i haslo przechodzi przez sha1() i poruwnuje do bazy danych

7. Sahee

Sahee Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty:
    28
    @WolfPL
    1.PHP + Html + Mysql
    2. Jeżeli jesteś jakimś zaawansowanym koderem to na pewno. Tylko czai się pytanie Poco?!
    3.Jeżeli sie zarabia na swojej pracy trzeba mieć założona swoja firmę i oczywiście odprowadzać podatki ;)

8. dgtvc

dgtvc Nowicjusz

Polubienia:
    10
    Punkty:
    8
    ad.3;
    Mi sie wydaje ze jak tylko jeden produkt sprzedajesz to nie trzeba

9. Sahee

Sahee Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty:
    28
    Każda firma (przedsiębiorca), jak i osoba fizyczna, ma obowiązek rozliczać się z Urzędem Skarbowym ze wszystkich dochodów, bez względu na ich źródło pochodzenia. Dotyczy to także sprzedaży poprzez Allegro.
    Szczegółowe porady, treść i objaśnienia przepisów z tym związanych można znaleźć w specjalistycznych serwisach w polskim Internecie, np. w PIT.pl na stronie http://www.ehandel.pit.pl.
    Aby uzyskać informacje na temat podatków, można też skontaktować się z licencjonowanym doradcą podatkowym lub dowolnym biurem rachunkowym.

Pobrane z Allegro.pl

WolfPL lubi to.
  10. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Ogółem chce zrobić aplikacje okienkową ,której Administrator by mógł ustawiać ważne rzeczy:
    -Po wysłanie sms np: za 3 zł dostajesz 250 RP ,wtedy gracz może wejść do item shopu i kupić sobie coś na serwer
    -Aukcje gracze mogą kupować i sprzedawać itemy za wymianę np: aplikacja będzie sama wyszukiwać co gracz ma w eq i po naciśnięciu strzałki wyświetli się lista przedmiotów ,które możesz sprzedać (wymienić) i za co. Po wybraniu z jego konta item automatycznie znika. Jeżeli nikt nie kupi w ciągu 3 dni . Właściciel ma zwrot itemu.
    -Rankingi zabójstwa/zgony
    -Chat Ogólny(czarny kolor) co 3 sekundy można wysłać tekst / Handlowy(niebieski) co 10 sekund wysyłać można dany tekst /Vip (zielony) co 2 sekundy /Admin (czerwony) zero sekund
    Jest tego masa więc nie chce się rozpisywać.

Nawet jeżeli chciałbym sprzedać plugin (własny)? /a nie mam żadnej firmy ? To musi być podatek ? Bo podobno gdzieś czytałem ,że gdy zarabiasz na tym chyba max 1200zł czy ileś to nie trzeba. (czy coś w tym stylu ^^)

11. Sahee

Sahee Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty:
    28
    Nie wiem jak na twoją odpowiedź odpowiedzieć, RP możesz zrobić za pośrednictwem bazy danych gracz(authme, xauth) do RP połączona w stosunku 1 do 1
    Niektóry pluginy takie jak websend mogą pobierać itemy z ekipunku lecz nie wiem na jakiej zasadzie to działa
    Chat ogólny Lokalny Trade To można za pomocą HeroChat'a zrobić lecz on już chyba przestał być wydawany

12. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Dobra spx, dzięki!

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.