Serwer Bukkit.pl ?

Dyskusja w 'Propozycje/Sugestie' rozpoczęta przez użytkownika kkc889, Maj 24, 2015.

?

Jaki typ rozgrywki ma funkcjonować na serwerze ?

1. Survival

2 głos(ów)
    6.3%
  2. Creative

3 głos(ów)
    9.4%
  3. Minigames

7 głos(ów)
    21.9%
  4. SG (Survival Games)

4 głos(ów)
    12.5%
  5. Gildie

5 głos(ów)
    15.6%
  6. Inne

11 głos(ów)
    34.4%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kkc889

kkc889 Ekipa Forum Super Administrator

Polubienia:
    283
    Punkty:
    283
    Witajcie moi drodzy !
    Jakiś czas temu, pojawiła się koncepcja, aby stworzyć wspólny serwer wraz z minecraft.pl
    Stawiamy na maksymalną kooperację z Wami, bo to wy będziecie stanowić społeczność, a także ekipę serwera.
    Jaki tryb rozgrywki Ci odpowiada ? dołącz do ankiety i zadecyduj o przyszłości projektu już dziś !
    Rekrutacja do ekipy już wkrótce.​

2. MCPlayG

MCPlayG Użytkownik

Polubienia:
    895
    Punkty:
    253
    Zaznaczyłem Creative, mimo, że chciałem Surwiwal Gejms. ;p

3. mikigal

mikigal Użytkownik

Polubienia:
    397
    Punkty:
    143
    EasyHC :)
    Wbijasz kopiesz 10 min i masz seta. Większości osób nie chce się expić seta 2h :D

4. ZahuseK

ZahuseK Użytkownik

Polubienia:
    1,110
    Punkty:
    163
    Biore MG, chyba ze jest opcja stworzenia servera apokalipsy :D.. nigdy nie grałem na tym od minectaftpolska, bo premium lub pieniazki jesli chcesz wejsc, a zawsze miałem chcec tam wbic :3... chyba ze to tez ma byc premium  ;_;?...

[#] Tapatalka, Team: #BukkitFamily [#]

mikigal i Silver lubią to.
  5. TheMolkaPL

TheMolkaPL Zbanowany

Polubienia:
    726
    Punkty:
    148
    Forum nie popiera piractwa.

Ja stawiam na MiniGames :)

CTRL i ZahuseK lubią to.
  6. ZahuseK

ZahuseK Użytkownik

Polubienia:
    1,110
    Punkty:
    163
    @TheMolkaPL Niby tak, ale mogli by dac onlinemode: false :c... Bo sory, ale nie zamierzam kupywać gry którą wiekszosci poswiecam programowaniu, a na jakis serwer wejde raz na rok... i to jeszcze wbije na serwer od kolegi tylko pogadac ;_;... ale, gdyby była możliwosc zagrania z naszymi bukkitowiczami to wbijał bym troche czesciej :D... ew no, ale założe sie, ze nie dacie onlinemode na false :c. Nie podpuszczam, ale nie dacie rady dać na "false" :D..

[#] Tapatalka, Team: #BukkitFamily [#]

7. artur9010

artur9010 Użytkownik

Polubienia:
    498
    Punkty:
    223
    Troszke offtopic, offline-mode to nie piractwo ;)
    Według mnie nie powinniście robić żadnego serwera, zajmijcie się lepiej forum...

XtheXziomekX i Rabus lubią to.
  8. Rabus

Rabus Ekipa Forum Super Administrator

Polubienia:
    76
    Punkty:
    93
    >Według mnie nie powinniście robić żadnego serwera, zajmijcie się lepiej forum...

Zajęliśmy się, wczoraj było nawet w tej sprawie spotkanie, z czego jednym z punktów było stworzenie serwera

>2.6 popełniania jakichkolwiek czynów zabronionych przez prawo Rzeczypospolitej Polskiej.

Nie popiera, ale online mode=false to nie jest łamanie prawa, a z drugiej strony nie chcemy postawić serwera z 5 graczami online w ciągu dnia. Serio, stawiałem serwery 3 lata, wiem o czym mówię, i wiem jak kolosalna różnica jest między online a offline mode.

>bo premium lub pieniazki jesli chcesz wejsc

Do wyboru macie dwie opcje: Albo zaczną się pojawiać uciążliwe reklamy, albo $ za wstęp, albo brak serwera. Serwer kosztuje, zorganizowanie konkursów też kosztuje, chyba nie muszę dalej tłumaczyć :)

Silver, mikigal oraz kkc889 lubią to.
  9. Rekseto

Rekseto Użytkownik

Polubienia:
    87
    Punkty:
    88
    dajcie te reklamy :) pt: kto bedzie robil frontend strony www serwera :)?

10. LucasEU

LucasEU Użytkownik

Polubienia:
    437
    Punkty:
    208
    Mnie znacie. Jak będzie freebuild, będę grał. ^^ Mogę też służyć pomocą, jeśli będzie brakować rąk do pracy ;)

XtheXziomekX lubi to.
  11. Rabus

Rabus Ekipa Forum Super Administrator

Polubienia:
    76
    Punkty:
    93
    >dajcie te reklamy :)

Odpyłnie ogromna ilość userów, wolę dać serwer na który nie każdy musi wchodzić jeśli nie czuje takiej potrzeby niż zaśmiecać dobrze działającą stronę :)

>pt: kto bedzie robil frontend strony www serwera :)?

No idea, ja się zajmę aplikacją mobilną (spoiler alert)

12. mikigal

mikigal Użytkownik

Polubienia:
    397
    Punkty:
    143
    Jak szukacie pomocy w pisaniu pluginów PW :)

13. NorthPL

NorthPL Użytkownik

Polubienia:
    267
    Punkty:
    123
    I tak każdy ma AdBlocka.

CTRL, Dzikoysk, TheMolkaPL i 3 inni lubią to.
  14. MCPlayG

MCPlayG Użytkownik

Polubienia:
    895
    Punkty:
    253
    Ale ktoś może wyłączyć AdBlocka na rzecz tej strony. Albo webmaster może w ogóle uniemożliwić korzystanie ze strony z włączonym AdBlockiem xD (Nie możesz korzystać ze strony, póki nie wyłączysz AdBlocka. No i może dla niekumatych poradnik - jak to zrobić.

mikigal lubi to.
  15. artur9010

artur9010 Użytkownik

Polubienia:
    498
    Punkty:
    223
    Oj, wszystko da się ominąć ;)

16. Vaxur

Vaxur Użytkownik

Polubienia:
    142
    Punkty:
    103
    Ja bym zrobił serwer z modyfikacjami.
    Chodzi o to że nie żadne modyfikacje techniczne czy przygodowe, tylko jakieś z wyścigami na torze wyścigowym i początkowi gracze ścigają się na ulicach i że jest praca policjanta.
    Dokładniejsze:
    Jesteśmy nowymi graczami. Ścigam się z innymi graczami, i nieraz spotykamy policje i ściga nas a potem uciekamy. Jak jesteśmy bogaci kupujemy lepsze samochody jak np. McLaren F1, Lamborghini Veneno, Koenigsegg Agera itd... Tym bogatsi tym lepsze tory kupujemy, organizujemy wyścigi w których są nagrody takie jak np. dolary, samochód(zależy od bogactwa), wygranie darmowego toru itp... Samochody od np. Malucha do np. Bugatti Veyron (Super Sport).
    I nieraz by były mocne SUV'y a nieraz małe SUV'y.
    Oczywiście też jakieś bronie i pałki dla policji.
    Jak czegoś nie napisałem to dopiszę później lub jak ktoś nie rozumie tego to niech nie rozumie :facepalm:.
    @Edit: Lecz samemu trzeba raczej napisać modyfikacje na samochody więc kiepski pomysł, a mi takiego czegoś brakuje bo lubię samochody :(

Fresh! lubi to.
  17. kkc889

Polubienia:
    283
    Punkty:
    283
    Propozycja kolegi z góry jest ciekawa, lecz na pewno nie jako ogół atrakcji na nim, to może być jedna z wielu atrakcji dodatkowych, natomiast sam typ serwera może być zupełnie inny.
    ^^

artur9010 i mikigal lubią to.
  18. Vaxur

Vaxur Użytkownik

Polubienia:
    142
    Punkty:
    103
    Jak będą naprawdę skojarzenia to mogę chętnie edytować post i nie będziecie mieli problemu...

19. Fresh!

Fresh! Użytkownik

Polubienia:
    159
    Punkty:
    93
    Serwer niech sobie będzie, ale wymyślicie coś oryginalnego bo robienie po raz milionowy serwera z tym samym nie ma sensu. Jak jest milion takich samych serwerów to ci którzy mieli sobie pograć na jakimś trybie już sobie pograli i nie będą grać na identycznym serwerem ze zmienionym spawnem i ip ;)
    Na pewno już lepiej będzie zrobić cokolwiek ciekawego, czego nie było niż podawać ludziom ten sam odgrzany kotlet w postaci kolejnego hardcora albo survivala z jakimiś gildiami...

Za błędy przepraszam - tapatalk :p

20. kkc889

Polubienia:
    283
    Punkty:
    283
    @Up na pewno będziemy się starać, aby serwer był na jak najwyższym poziomie i aby znajdowały się tam rozwiązania i budowle jeżeli nie całkowicie oryginalne, to rzadko spotykane na Polskiej scenie serwerowej.

TheMolkaPL, ZahuseK oraz mikigal lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.