Szukam pluginów... Znasz jakieś?

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika WolfPL, Kwi 1, 2012.

?

Jak myślicie może być fajnie ?

1. Tak =)

50.0%
  2. Nie =(

25.0%
  3. Nawet nawet =/

25.0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Witam poszukuje parę plugin'ów może znasz jakieś lub na po dobę ich.​
    A więc chce zrobić serwer FTP =D. Wiem ciężko ale może da radę.​
    -Co 15 minut (samemu ustawiasz) gracze będą teleportowani w inne miejsce, w którym sam zaznaczasz gdzie się odradzają dane grupy ,a także co trzymają jako broń główna. I dzieleni na 2 grupy np. Red & Blue.​
    -Plugin na jakieś bronie granaty bronie itd. (Tym więcej pluginów tym lepiej)​
    -Za zabicie gracza lub stwora dostaje się pieniądze iConomy. (Ile ustawiasz ręcznie)​
    -Po wpisaniu komendy np. /stoped teleportuje do danego miejsca gdzie będą tabliczki z broniami które można kupić przez kasę z iConomy kupując daną broń wymieniasz ją [np. gdy trzymasz właśnie kij lub coś innego lub nic zamienia to się na tą nową tą którą kupiłeś]​
    .Po wpisaniu znowu danej komendy np. /started teleportuje do normalnej gry.​
    - Zaznaczasz teren po za ,który nie da rady wyjść.​
    -Chodzenie po ścianach lub inne triki.​
    Możesz podać także inne pluginy jakie znasz np. do FTP może mi się spodobają.​
    Pozdro WolfPL =D​

2. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Ogółem to jak pomysł =D ? Coś nikt nie odpisuje.

3. 1dawidosik

1dawidosik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty:
    58
    EEE dziwne masz wymysły ale ale może jakoś wyjdzie a co do pluginów to tak:
    -Plugin na jakieś bronie granaty bronie itd. (Tym więcej pluginów tym lepiej) To tego tylko mody które trzeba wgrać.​
    - Zaznaczasz teren po za ,który nie da rady wyjść. To potrafi WorldGuard jak pamiętam robisz cuboida i dajesz flag exit deny​
    -Za zabicie gracza lub stwora dostaje się pieniądze iConomy. (Ile ustawiasz ręcznie) Polecam plugin Jobs lecz gracze muszą sami dołączyć do pracy np.: snajper , strzelec​
    -Plugin na jakieś bronie granaty bronie itd. (Tym więcej pluginów tym lepiej) Tutaj plugin naEEE dziwne masz wymysły ale ale może jakoś wyjdzie a co do pluginów to tak:​
    -Plugin na jakieś bronie granaty bronie itd. (Tym więcej pluginów tym lepiej) To tego tylko mody które trzeba wgrać.​
    - Zaznaczasz teren po za ,który nie da rady wyjść.   To potrafi WorldGuard jak pamiętam robisz cuboida i dajesz flag exit deny​
    -Za zabicie gracza lub stwora dostaje się pieniądze iConomy. (Ile ustawiasz ręcznie) Polecam plugin Jobs lecz gracze muszą sami dołączyć do pracy np.: snajper , strzelec​
    -Plugin na jakieś bronie granaty bronie itd. (Tym więcej pluginów tym lepiej) Tutaj plugin na granaty http://forums.bukkit.org/threads/fu...1-rerelased-after-months-of-inactivity.11561/

4. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    =D racji nie masz pluginy na bronie są lecz ciężko je znalesc. Tak jak plugin np. portal do halloween ciężko znalesc lecz da rade.

Wymysłów wcale dziwnych nie mam trzeba to zobaczyć żeby się dowiedzieć.

5. 1dawidosik

1dawidosik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty:
    58
    No ale granaty i ci dałem [=D

6. Japven

Japven Użytkownik

Polubienia:
    168
    Punkty:
    68
    Co do pluginu na bronie jeszcze mam całkiem ciekawy na armaty: http://forums.bukkit.org/threads/fun-cannons-v1-5-fire-block-build-cannons-1-1-r7.63019/

Prosze: http://dev.bukkit.org/server-mods/moneydrop/

Myślę, że to powinno załatwić sprawę: http://dev.bukkit.org/server-mods/worldborder/

W reszcie pluginów niestety nie pomogę.

WolfPL lubi to.
  7. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    =D thx.
    Będę czekał dalej.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.