Szukam pomocy problem z mobami

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Hasai, Sie 31, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Hasai

Hasai Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    Witam pisze pierwszy raz na tym forum zaczynam zabawę z tworzeniem serwera na craftbukkit-1.2.5-R1.0 mam mały problem przede wszystkim z mobami. wyłączyłem spawnowanie mobów w pliku
    server.properties i mam taki problem używam pluginu spawn mob i gdy spawnuje moby typu krowa, świnia, owca czy kura jest wszystko ok te moby po prostu są nic sie nie dzieje natomiast gdy spawnuje np. zombi to on jest ale za jakis czas znika jak zrobić żeby te moby nie znikały moby są spawnowane w podziemiach czy jest to możliwe i czy może tu chodzi o dzień/noc

i tak poza tym pytanie zrobiłem world guardem cuboid  ale chciałbym żeby gracze mogli korzystać ze skrzynek i piecy czy jest to mozliwe

z góry dzięki i pozdrawiam

2. dawidz1

dawidz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty:
    53
    To czemu wyłączyłeś spwnowanie mobów. Lepiej pobawić się w flagi i wyłączyć spawn mobków tylko na wyznaczonym terenie.

Po co Ci plugin tylko do spawnowania mobów. Nie lepiej zastąpić go CommandBookiem lub Essentailem? - Jeden plugin i więcej możliwości ;)

Co do Cuboida, możesz dać mu flage use allow czyli komenda /rg flag nazwa_regionu use allow.

3. Hasai

Hasai Nowicjusz

Polubienia:
    0
    Punkty:
    1
    mam Essentailem nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś chodzi oto ze ja nie chce innych mobów prócz tych które sam stworze a chce żeby były wieczne az do zabicia ich, chodzi mi oto ze mam np pomieszczenie (krypta jaskinia etc) i chce zrobić tak żeby te moby np zombi były tam cały czas i czekały aż gracze tam dojdą i bedea musieli je zabić. Chodzi tu o stworzenie przygody. A jeżeli chodzi o cuboida to chce żeby mogli korzystać z pieca skrzyń stołów a nie mogli niszczyć świata. Cos w ten deseń

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.