Własny launcher dla Adminów.

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Gabriel2674, Sie 25, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Gabriel2674

Gabriel2674 Użytkownik

Polubienia:
    53
    Punkty:
    78
    Cześć. Ostatnio coraz głośniej jest o kradzieży kont Adminów oraz osób z inną rangą.
    Postanowiłem napisać launcher, dzięki któremu mogę zalogować się na moje konto.
    Chodzi o to że launcher jak każdy, lecz musi mieć połączenie z Minecraft.net.
    Dzięki niemu mógł bym zalogować się na serwer pod swoim nickiem z rangą a kazdy
    który wbijał by na moje konto przez grę wyskakiwało mu okienko że np. jest zbanowany: zaloguj się
    na launcherze. A w związku z tym chciałbym popytać was czy potraficie Javę na takim poziomie + chciałbym komuś zlecić napisanie takiego oto launchera. Chciałbym aby launcher zawierał możliwość
    dodawania nicku admina do launchera np. przez grę. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany pytać i pisać w
    komentarzach. Oczywiście za wyszstko płacę :)

2. Marcin Majewski

Marcin Majewski Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty:
    28
    Opisz dokładniej i powiedz także o jakiej kwocie mówimy ?

3. Gabriel2674

Gabriel2674 Użytkownik

Polubienia:
    53
    Punkty:
    78
    Hmm chciałbym aby launcher był zintegrowany z pluginem na serwerze gdzie przez serwer mógł bym dodać sobie kogoś do tego launchera tak jak do WL. Oczywiście ma być to tylko dla Adminów a w tym pluginie oprócz dodawania także
    ci co są w tym launcherze dodani nie mogą wejść przez normalnego launchera tylko tego zmodyfikowanego. Cena jaka ustalisz pieniądze mam więc nie będzie problemu :D

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.