Warn - rozmyślania

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Wert, Lut 29, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    W tym temacie napisałem jak wygląda forum z mojej perspektywy, proszę o MĄDRE komentarze - TGF

DO WSZYSTKICH
        [...]Według mnie na tym forum powinien działać system warnów.
    Nie wiem czy jako tako jest(jeśli tak to widocznie słaby) ale ludzie którzy piszą post pod postem powinnie dostać coś więcej niż ostrzeżenie! O cytowaniu całego poprzedniego postu już nie wspominając, ci forumowicze zaśmiecają forum. Na dodatek łąmią jego prawo, a jak każdy wie, nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.
    Tak więc prosiłbym wszystkich o uszanowanie tych zasad oraz ich przestrzeganie.
    Regulamin bukkit.pl, punkt 11 oraz 12:
    Kod (text):
    1. 11. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom.
    2. 12. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z forum.
    DO ADMINISTRACJI
           W tym przypadku tymi właściwymi służbami powinna byc administracja a skutkiem ban, lub usuniecie z szeregów forumowiczów bukkit.pl
    Może powinni zostać powołani nowi moderatorzy lub ci co już są powinni dostać większe pole manewru? To już pozostawiam do namysłu naszej EKIPIE.

I ZNÓW DO WSZYSTKICH
    Mam nadzieje ze jak i użytkownicy tak też administracja tego forum postara się wziąć sobie moje słowa do serca i się zastanowić.

CIEKAWOSTKA
    Jak wielu widziało Viper993 pokazał w dość zabawny sposób jak wygląda na tym forum czytanie regulaminu
         Na dzień dzisiejszy na 346 użytkowników temat regulaminu ma 60 wyświetleń w tym muszę przyznać ze gdzieś 10 będzie moich bo wiele razy spoglądałem w to miejsce...

I NA KONIEC
    Na dole jest link do regulaminu dla tych którzy nie umieją go znaleźć o własnych siłach.

REGULAMIN

2. Rekin

Rekin Nowicjusz

Polubienia:
    4
    Punkty:
    3
    TGF, Ty natomiast często łamiesz ten punkcik:
    Kod (text):
    1. 3. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.
    Często widzę jak bierzesz udział w wątku 2-4 posty z czego jeden jest na temat, a reszta na granicy tematu, często bez wartości dla czytającego.

Co do Twojej wzmianki o czytaniu regulaminu, ja osobiście nie czytam regulaminów for, wystarczy, że (staram się) przestrzegam zasad netykiety i jakoś to idzie.

Pomysł z warnami bardzo dobry, szkoda karać usunięciem konta za jednorazowy występek, ludzi którzy dają swoją "cegiełkę" w rozbudowę forum.
    System XenForo z tego co czytałem ma system warnów (wbudowany lub plugin - nie wiem bo nie jestem w temacie tak bardzo) więc z dodaniem tego administracja problemów mieć nie będzie;)

Pozdrawiam! TGF nie przyjmuj tego postu jako ataku na Twoją osobę, po prostu zalatuje mi to lekko hipokryzją:)

UssCompany, adam_1234_adam oraz TGF lubią to.
  3. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Właśnie taka jest różnica, że ja usłyszałem od ciebie pare cennych uwag i się do nich ustosunkuję.
    Chciałbym tu podać baardzo ciekawy przykład nabijania postów:
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To nie są wszystkie!

WolfPL muszę powiedzieć że jest naszym forumowym mistrzem jeśli chodzi o nabijanie postów...
    Widziałem też gdzieś że ktoś[1] napisał 2 posty pod rząd, dostał od kogoś uwagę, a pózniej "ktoś[1]" przeprosił i napisał znowu 2 posty pod rząd.

/edit UssCompanowi możnaby było jeszcze wybaczyć bo napisał post o zamknięciu ale WolfPL to już trochę przegina...

4. Viper993

Viper993 Początkujący

Polubienia:
    33
    Punkty:
    28
    TGF, ja dałem uwagę temu użytkownikowi. Nie będę wymieniał nicku.
    Nie mam możliwości dodania komuś warna, a mogłem tamtemu użytkownikowi dać.

5. 1dawidosik

1dawidosik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty:
    58
    Było by to bardzo przydatne gdyż użytkownicy bardziej dbali by o swoje tematy.I pilnowali się.

6. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Niestety administratorzy mają inne zajęcia i bukkit.pl żyje już prawie swoim życiem.
    A jedyną osobą z TeamuB która by mogła coś zmienić to Rabus ale mu już chyba entuzjazm przeminął.

7. LechuPomian

LechuPomian Użytkownik

Polubienia:
    117
    Punkty:
    78
    Czytajac ten tekst z Tą Muzyką
    W tle, post stał się wzruszający.

8. UssCompany

UssCompany Użytkownik

Polubienia:
    698