Wejdz tutaj! A może cię zaciekawi. Sonda serwera.

Dyskusja w 'Dyskusja ogólna' rozpoczęta przez użytkownika WolfPL, Maj 14, 2012.

?

Jak się podoba pomysł ?

1. Fajne !

3 głos(ów)
    100.0%
  2. Zapisuje się na to !

0 głos(ów)
    0.0%
  3. Nudy !

0 głos(ów)
    0.0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Witam, zakładam ten temat ponieważ mam pytanie ,a dokładnie czy chcielibyście uczestniczyć w rozbudowie serwera i jednocześnie prowadzić go razem ze mną?​
    Dziwne pytanie co nie ? Więc dlatego przejdę do rzeczy mam już kupiony serwer 10 slotowy i mam dużo ciekawych pomysłów co do niego tylko ,że sam sobie rady nie dam więc proszę was o pomoc.​
    A teraz co takiego jaki pomysł ? ---> A więc mam taki pomysł, stworzyć serwer SkyPad będzie to ogromne miasto na którym ludzie po umierali przez ataki hordy zombie. Akcja tej gry rozpoczyna się w zniszczonym wieżowcu gdzie zaczynasz grę od nauki ciekawych animacji na samym początku musisz dojść do zniszczonej windy z ,której musisz skoczyć w dół trzymając shift w czasie lotu. Dzięki temu spadasz dużo szybciej a także uderzając w ziemie w okół ciebie pokaże się dym w ,którym zombie w promieniu tego dymu mocno odepchnie do tyłu. Następnie po zabiciu zombie i wypełnieniu misji nadejdzie pora na animacje latania. W wieżowcu będzie dziura trzeba będzie z niej wyskoczyć trzymając długo spację (aby wysoko wyskoczyć) następnie gdy spadasz naciskasz spacje w powietrzu nagle trach odpychasz się mocno do przodu i lecisz jednocześnie ,a także spadasz dłużej w dół. Gdy zlatujesz na najbliższą ulice nadchodzi pora nauki biegania po ścianach. Piórko nad ,którym się zastanawiałeś dlaczego masz je ciągle w ekwipunku i nie możesz nic z nim zrobić bierzesz do ręki biegniesz prosto na ścianę trzymając prawy przycisk myszy włącza się super prędkość ,a jednocześnie gdy skoczysz na ścianę i jednocześnie prawym przyciskiem myszy trzymasz się ściany biegniesz po niej!!!​
    Animacje: Pluginy​
    Serwer: Na podstawie gier "Prototype", "Call of duty black ops tryp zombie" itd.​
    Mam także wiele innych ciekawych pomysłów na animację.​
    Budynki z serwera będą wyglądać mniej więcej coś takiego:
    Jak możecie pomóc?​
    - zbudować jakiś wieżowiec (wygląd: mniej więcej taki jak na filmiku u góry)​
    -potrzebuje osobę znającą java i apibukkit (osoba która potrafi sięwysilić)​
    -możecie wysłać pomysły jak jakieś macie​
    -zrobić stronę internetową (nie obowiązkową)​
    -wesprzeć serwer kasą =D​
    lub wiele wiele innych.​
    Za wszelkie błędy językowe przepraszam.​
    Jak się podoba pomysł ?

2. er007

er007 Użytkownik

Polubienia:
    60
    Punkty:
    28
    Fabuła no ciekawa, ciekawa, ale serwer 10 slotowy, kpiny ?
    Kto Ci będzie robił plugin za free w dodatku na 10 slotówkę xd?
    Mi się średnio to podoba.

3. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Pluginy będą mogły być udostępnione ogólnie ,czyli one nie byłyby prywatne.
    10 slotowy jest tylko na testy pluginów itd.
    A teraz jak Ci się podoba =D 0/10 xD ?

Ogółem znam podstawy java tylko czekam na taką jedną osobę ,aż nauczy mnie API bukkit albo poszukam w necie jak znasz jakieś dobre tuty to pisz.

4. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Mogę pisać małe pluginy ale się wysilić nie chcę bo mało czasu a dużo do zrobienia:p

5. WolfPL

WolfPL Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty:
    78
    Trochę się zastanawiam jak mógłby wyglądać plugin na bieganie po ścianach? No jest parę pomysłów ale tak ,żeby był trochę bardziej realny i aby był to plugin a nie mod.

TGF = A znasz może jakieś dobre tutoriale API Bukkit ,ponieważ Java podstawy dosyć umie i tylko API pozostało.

6. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    API nie trzeba się uczyć:p
    jd.bukkit.com chyba

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.