ZaKoda - darmowy Minecraft?

Dyskusja w 'Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Dramo, Mar 19, 2012.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dramo

Dramo Nowicjusz

Polubienia:
    4
    Punkty:
    3
    Witam wszystkich! ;)

Myślałeś kiedyś o stronie na której możesz wygrać nagrody? No nie oszukujmy się, każdy z was o czymś takim myślał. A 90% brała udział w takich programach.
    Przeważnie jest to scam, restocki są tworzone i wyparowują w dziwnych okolicznościach po 0,000001s - wykupione przez użytkowników zombie, których nigdy na oczy nie widzieliśmy - prawda?

O co chodzi...?
    Jednak nie tym razem. ZaKoda jest...będzie, bo jest w trakcie tworzenia - serwisem o innym systemie walki. Tutaj, żeby wygrać nagrodę nie wystarczy wchodzić raz dziennie, kliknąć i odpowiedzieć na pytanie, zdobyć punkt, wyjść, i tak codziennie przez rok.
    Tutaj, na ZaKodzie statystyki są resetowane.

"WIĘC JAK MAMY COŚ WYGRAĆ?!?!?11oneone?"
    Nie jest to takie trudne jak się wydaje. Wchodzisz sobie na stronę, rejestrujesz się i możesz zrobić 3 rzeczy - wejść na chat i zacząć gadać, skopiować reflinka i zacząć spamować znajomym żeby się zarejestrowali albo zbierać punkty.
    Spośród wszystkich graczy przechodzi 10/20/50 najlepszych osób. I tak cały tydzień - aż nazbieramy 70/140/350 osób. [Ilość osób które przejdą do konkursu jest zależna od zainteresowania stroną.]
    Każdego dnia Twoje dzienne punkty są resetowane, ogólne zostają. Tylko że - ogólne punkty nie mają raczej wpływu na nic (może w przyszłości.).

Na jakiej zasadzie działa wygrywanie nagród?
    Pan Iksiński w środę zdobył 1407 punktów, co pozwoliło mu klasyfikować się na miejscu 4 - więc przeszedł do konkursu. W czwartek zdobył 709 punktów i klasyfikował się na 19 miejscu, a w piątek zdobył tylko 16, ponieważ był na wyjeździe służbowym. Ale to nic - udało mu się przejść do konkursu w środę, czyli jest brany pod uwagę w sprawie wygrania nagrody. Jeżeli w sobotę zdobył by 2079 punktów, i klasyfikowałby się na 1 miejscu - miałby możliwość wygrania dodatkowo nagrody niespodzianki.

No tak, ale jak on wygra?
    Nad tą kwestią się jeszcze zastanawiamy. Lecz prawdopodobnie będzie to wyścig w formie "odpowiedz poprawnie na pytanie na stronie/wysłane na Twoją komórkę...".

Skąd wiem że Pan Iksiński nie jest bratem kuzyna ciotecznego matki od strony wujostwa Administratora?
    Ponieważ z Panem Iksińskim będziesz mógł się skontaktować poprzez system PW, pogadać z nim, może - jeżeli ma kamerę - zobaczyć jak odpakował swoją nową myszkę do gamingu za 500zł i jak teraz gra w Starcraft'a.

Skąd wiemy że jesteśmy w konkursie? Na czym polega losowanie zwycięzcy?
    Po tym czy jesteśmy w konkursie dowiemy się na podstawie wykresu, który pokazuje nam pozycje z danego tygodnia.
    Przykładowy user który jest w konkursie:

OstryXWściekły:
    Pon: 1033 (15)
    Wt: 709 (32)
    Śr: 305 (2014)
    Czw: 1604 (4)
    Pt: 0 (16402)
    Sob: 0 (16507)

Przykładowy user który nie jest w konkursie:
    Pon: 1034 (14)
    Wt: 603 (96)
    Śr: 309 (2003)
    Czw: 704 (46)
    Pt: 1 (7201)
    Sob: 2 (6503)

Ej, a jak działają reflinki?
    Prosto i szybko - za każde zdobyte punkty Twojego refferala zdobywasz 10% tego, co on. Czyli kluczem do sukcesu jest stworzenie efektywnie działającego systemu składającego się z aktywnych refferali.

Co z moim mailem? Komu sprzedacie swoją bazę danych? Czy mogę czekać na maile z Chin z ofertą sprzedaży Ipoda 0 prosto z Hong Kongu?
    Nikomu, baza danych będzie wykorzystywana tylko w obrębie naszych serwisów.

Kupicie mi takiego IPoda z Chin?
    Może kiedyś. ;)

Pierwsze 500 osób zapisanych do newslettera zostanie wynagrodzone kodem na startowe punkty, które pozwolą Wam dostać jednorazowy boost! ;)

Link do strony: Woosh!
    [Od razu przepraszam za formularz dodawania maila, a raczej tą rażącą w oczy tabelkę 0:255:0 - muszę kogoś za to dorwać. Niedługo zmienimy to na przyjazny dla oka napisik.]

Macie jakieś pytania? Coś nie jasno wyjaśnione?
    Macie jakieś rady dot. strony? Pomysły?

Napiszcie je tutaj! ;)

2. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Na dole powinieneś umieścić autora oraz właściciela strony.

Działacie jako firma? Wasza działalność jest zgłoszona?

3. Dramo

Dramo Nowicjusz

Polubienia:
    4
    Punkty:
    3
    Ja jestem właścicielem strony, wraz ze mną pracuje 2 programistów i 1 grafik.

Tak, jesteśmy na etapie zakładania działalności.

4. Wert

Wert Znany

Polubienia:
    554
    Punkty:
    268
    Aha, dołączyłem więc i czekam co mam robić dalej:p

5. Dramo

Dramo Nowicjusz

Polubienia:
    4
    Punkty: